drugari, otvorio sam ovaj tread, jer odavno pricamo i diskutujemo o tome. bilo je i dopisivanja sa UM i UG i SBB, i meni a vidim i drugima stizali negativni odgovori.
danas citam ovo:

https://rs.n1info.com/biznis/united-...ormu-u-grckoj/

i nadam se da ce sad posto je i Grcka u ovom drustvu, nesto se pomeriti s mrtve tacke.
dajte svoja misljenja i predloge.
ja bih predlozio da se organizujemo i da krenemo da im pisemo mail-ove ali ne sporadicno, nego recimo krenemo od nekog datuma koji izaberemo i onda navalimo da im pisemo svi. racunam da ako u jednom kratkom roku odjednom dobiju dosta nasih pitanja i zahteva, da nece moci da nas ignorisu. cilj je da to nekako stigne do srednjeg ili viseg nivoa menadzmenta, da probijemo onu prvu liniju odbrane gde odgovaraju onim cirkularnim mail-ovim - "... hvala na predlozima i sugestijama... konstantno se radi na unapredjenju usluga...", koji ne propustaju informacije prema gore.
takodje, posto se EON platforma koristi i u CG, BiH, HR, Slo, Bugarskoj, hajde da se povezemo sa vlasnicima Apple TV uredjaja iz tih zemalja - mislim da ih iskontaktiramo i da ih obavestimo o ovoj akciji pa da se i oni pridruze. tako da nas bude vise i tek onda nece moci da nas ignorisu.