iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 58

Thread: Zamena baterije po sniženoj ceni - Macola servis - iPhone 6s

Threaded View

  1. #1
    iEntuzijasta
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    96
    Thanks
    89
    Thanked 145 Times in 55 Posts

    Default Zamena baterije po sniženoj ceni - Macola servis - iPhone 6s

    Moram da podelim veoma neprijatnu situaciju koja još uvek nije razrešena a odnosi se na zamenu baterije po sniženoj cenu i Macola servisu.

    Odneo sam telefon u zakazanom terminu na zamenu baterije. Zamena baterije je obavljena istog dana i pozvali su me da dođem da preuzmem uređaj.

    Vizuelnim pregledom uređaja sam primetio pukotinu koja ide od ivice do ivice donjeg levog ćoška. Naravno, odbio sam da takav telefon preuzmem i zamolio ih da oštećenje bude otklonjeno.

    Svi koji redovno posećuju ovaj forum, znaju da ovakvo oštećenje kod nas može biti rešeno jedino zamenom kompletnog uređaja, pošto kod nas u ovlašćenim Apple servisima nema promene ekrana.

    Međutim, juče su me telefonskim putem iz Macola servisa obavestili da je ekran zamenjen novim!!!

    To naravno nije moguće, najverovatnije je stavljen ekran sa nekog drugog telefona i prepakovano je moje home dugme na taj ekran. U svakom slučaju je to teška budževina, koja nije smela da se desi u ovlašćenom Apple servisu.

    Danas sam im napisao mejl, da ne želim da preuzmem telefon koji je na taj način popravljen, naročito u svetlu informacije da je telefon još uvek pod dvogodišnjom garancijom MTS-a.

    Zaista nisam mogao da verujem da je ovako nešto moguće da se desi u ovlašćenom servisu i nadam se da će ovaj problem biti rešen zamenom kompletnog uređaja.

    Pišem ovde ako bude nekih novosti...

  2. The Following User Says Thank You to Dejan81 For This Useful Post:

    ecanikajo (10-05-2018)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •