iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 6 of 6

Thread: iOS RS - novi portal na srpskom webu

Threaded View

  1. #1
    iSrbijaHero
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    769
    Thanks
    171
    Thanked 504 Times in 266 Posts

    Default iOS RS - novi portal na srpskom webu

    Moj kolega sa fakulteta i ja smo pokrenuli novi portal koji je posvećen razvoju iOS aplikacija. Prvenstveno je namenjen početnicima. Kako je ceo projekat u samom začetku, nema puno sadržaja, ali će ga vremenom biti sve više, u zavisnosti od toga koliko nam obaveze to budu dozvoljavale.

    Portal se sastoji iz dva dela - iz bloga i wikija. Na blogu se objavljuju članci koji konkretno govore o određenoj temi, dok se na wikiju nalaze teorijski sadržaji koji su enciklopedijskog karaktera. Naravno, wiki može da uređuje svako ko to želi, a takođe, ako slučajno ima zainteresovanih, možete slobodno da se uključite i u pisanje članaka za blog. Mada sumnjam da ima takvih ovde...

    Znam da je iOS scena u Srbiji sićušna, ali smo ipak smatrali da je sada pravi trenutak pokrenuti ovako nešto, jer Apple prosto mora jednom zvanično da dođe u Srbiju, a do tada možemo da postanemo i najuticajniji portal u regionu, ali o tom po tom.

    Portal možete videti na adresi http://www.ios-rs.com/

    Naravno, otvoren sam za sve konstruktivne predloge i sugestije, ako ih budete imali, ne ustručavajte se da ih podelite ovde.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to petarpetrovic For This Useful Post:

    Pavle (21-10-2012),kakosuper (17-02-2014),vlada11070 (17-02-2014)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •