nisam uspeo nigde da nadjem vezano za apple tv ovde na forumu(sem par malih pominjanja koji u principu ne znace puno)pa sam hteo da zamolim moderatore da naprave novu kategoriju ili kako to vec ide.mislim da je stvar jako zanimljiva i ko voli da obitava u apple ekosistemu apple tv je prva stvar!ali da se razumemo samo apple tv druge generacije jer se samo on moze jb i s tim dobiti ogromna preimucstva u odnosu na non jailbreak apt.
voleo bih da svojim iskustvom pomognem clanovima foruma u ovom domenu,a tice se dodavanja add on-ova i slicno.
za one koji ne znaju sta je ovo..hmmm kako to kratko da kazem...pa imate media streamer koj radi perfektno(mozete povezati i laptop i iphone ipad ipod i ostalo na tv sve naravno preko wifi ili ethernet...)ici na web stranice gledati za dz kablovsku(kanale od amerike preko evrope do japana)serije tv shows etc...i mnogo mnogo toga jos.
ako sam omasio nesto u proceduralnom smislu onda bacite ovo u kantu,sadrzajno zeljno cekam druge clanove sa svojim komentarima.
pozdrav i sve najbolje!