Utisci iz prve ruke posle 24 casa koriscenja novog iPhone 4S modela:
1. znacajno je brzi i to se primecuje pri upotrebi, sajtovi lete, kamera je mnogo brza, sve na telefonu funkcionise kao naprimer na iMac-u
2. ceo telefon bolje lezi u ruci i nekako je cvrsci, vibracija je znatno bolje uradjena i oseca se da je kvalitetnija u odnosu na prethodni model
3. signal je izuzetan, imao sam prilike da testiram na nekoliko stranih mreza i net ide kao da ste na kucnom wireless-u
4. kamera je mnogo bolja i daje cistije slike sa lepsim bojama, cak i kada slikate neke veoma nezanimljive lokacije, osim toga veoma je brza i to se znacajno primecuje i laksi je rad nego na proslom modelu
5. Siri je kao virtuelna inteligencija, jednostavno mu kazete sta zelite i on to odradi, sta god vam padne napamet, iznenadjen sam kako to sve kvalitetno funkcionise, u toku voznje mozete da obavljate stvari zbog kojih ste pre morali da se zaustavite, morate probati uzivo, a sve se cini kao da je prirodno i nema potrebe da ista ucite.

Iskreno sam dobio znatno vise nego sto sam ocekivao u odnosu na iPhone 4 koji sam pre koristio i zadovoljan sam novim modelom.

P.S. Prebacite temu u news ako mislite da joj je tamo bolje mesto...