iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63

Thread: Apple wireless keyboard - pitanje

  1. #16
    iPhoneBigFan Aleksabg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    47
    Thanked 80 Times in 40 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Ako uzmes pad . . . prodaces misa 1000% , od onoga postajes zavisan ko narkic . . . pa zmisli rade cetri prsta kad god pozelis
    iPhone & MacBook Pro

  2. #17
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byakuya View Post
    Air mouse? Mislis magic mouse? To sto ti "zajebancije" nisu readile sa njim je do oparaguvnog sistema ne do misa. A ako ti je kursor igrao samo si pogresno drzao,znam za taj trip. Na tastaturi inace imas backspace a nemas delete dugme...

    Ali i pored svega ovoga slozicu se da su ovo ipak tastarura i mis namenjeni za apple(ili hackintosh) i nisu u fullu funkcionalni ma koliko lepi bili.
    Ma da Magic mouse, to sam mislio i delete dugme ne radi, dobro si me ispravio.. Ja sam zaboravio vec, davno sam kupio i vratio.. Ali kad sam stavio pored mog Dell UltraSharp monitora, sve je izgledalo savrseno, teska srca sam vratio, ali zna se sta radi, a sta "odradjuje posao". Mis sam pravilno drzao, ne znam da li si ti probao na Winsows 7 x64 ili kom operativnom, ali sa Magic mouse je muka ikonicu pogoditi a ne nesto ozbiljnije rediti.. Sve sam pluginove instalirao sa neta, i sve zivo probao.. Jedino za tastaturu nisam tak program sto menja funkcije tastera.. Ali kad mis ne radi ne treba mi ni tastatura

  3. #18
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Pazi imam dual boot i koristim apple tastaturu i misa jedino kada sam OSX...ovako su obicni mis i tastatura za win Za magic-a sam samo instalirao nuzno da radi scrool i desni klik...

  4. #19
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    Mozda je i taj mis koji sam dobio imao problem sa radom, ili pak bluetooth koji sam kupio eksterni u moj komp..
    Necu prezaliti sto sam dao soma evra za kuciste pc pre dve godine, umesto da sam dodao malo i uzeo iMac, Evo kuciste mi zuji napajanje Chiftec od 8000 din napajanje.. Tad nisam znao da se moze staviti Windows na mac :/ Verujem da bi mi Mec radio posao rendera u 3d maxu i bolje od ovog sr***, al jbg. gad me programi koje koristim uslovljavaju sta kupujem :/

  5. #20
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    to sto nisi uzeo imac je verovatno najpametnija stvar koju si mogao da ne uradis u zivotu...prasina,zute fleke...gomila problema...napravis mocan hackintosh...i ne boli te glava...trust me

  6. #21
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    Pa pokusao sam da instaliram pre Snow ali mi nije nesto islo.. Ne znam, a ta tastatura i mis rade sve kako treba na hackintoshu?

  7. #22
    iPhoneBigFan Aleksabg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    47
    Thanked 80 Times in 40 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Ako stvarno zelis da uzivas u carima koje pruza Mac OS X kupi njihov uredjaj ili batali corava posla . . . a hackintosh je isto sto i iOS na Nokiji , tako sam ja to sve doziveo . . . . sad svoj MBP ne bih menjao ni za najjaci model VAIO
    iPhone & MacBook Pro

  8. #23
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    Zavi si cime se bavis i sta ti treba.. Ja svakako zbog 3d programa necu biti na Mac-u samo, a Windows imam besplatnu licencu.. Pa mi je bolje ovako za sada

  9. #24
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Aleksabg...jedna stvar je kako ti nesto dozivljavas a druga je ono sto jeste...hackintosh za stoni racunar je mama...sto se tice portabilnih racunara tu je druga stvar...

    Trenutno uzivam u svim carima OSX-a...i potpis ti je unatraske...valjda ide OS powered by Intel...

  10. #25
    iPhoneBigFan Aleksabg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    47
    Thanked 80 Times in 40 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Hvala za potpis . . . a to za hackintosh . . .i desktop ako ti tako kazes , ja sam probao na laptopu i katastrofa ali i za desktop je to pokusaj da od fice napravis ferrari , a to nije to . . . fica je fica a ferrari je ferrari .
    iPhone & MacBook Pro

  11. #26
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Sto se tice laptopa,ponovicu, tu se slazem...jednostavno nije moguce da se nesto meri sa time...ali sto se tice dekstopa imam pitanje za tebe...da li ti ovo:



    Lici na ficu?

    Unutra se nalazi konfiguracija da se smrznes(i7 klokovan, sada 32 giga rama, 3ssd od 120giga,wd od 2tb i nvidia grafika)...i Lion naravno na njoj...uz sve to Led Cinema display od 27inca...

    tako da ako je tvoje ferari onda bi ovo bio pagani zonda
    Last edited by Byakuya; 20-12-2011 at 13:08.

  12. #27
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    Sto se pravi od Appla ferrari? Apple ima taj OS, koji opet ne podrzava neke stvari kao Windows.. A masina ko masina, hardwere je tu u danasnje vreme nebitan, to se roka i sa jedne i sa druge strane kolko hoces, samo treba para da se pruzi zadovoljstvo, a tu opet minus Apple-u zbog cene. Eto. Ne kazem, stabilniji i zanimljiviji operativni sistem je veliki plus.. A ako Hacintosh to radi kako treba, onda nema problema nikakvih, Dual Boot i raj.. Jel bi neko usluzno za honorar namestio Hackintosh na moj pc, smara me da njakam, ko ima iskustva sa kextovima to ce lagano.. Jedno 1000 dindzi bih ponudio

  13. #28
    iPhoneBigFan Aleksabg's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    151
    Thanks
    47
    Thanked 80 Times in 40 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Ne nikako fale mu tockovi . . . ali salu na stranu nisi me razumeo , svaka cast tvojoj opremi ali ono sto sam hteo reci jeste . . . ajde ovako , da li bi stavio iOS na nokiu kad bi to mogao i ako je odgovor NE objasni zasto . . . e tvoje objasnjenje je ono sto sam hteo reci vezano za hackintosh
    iPhone & MacBook Pro

  14. #29
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Apple wireless keyboard - pitanje

    Ne mozes praviti takvu poredbu zato sto nije realna... ako bi imao nokiu koja ima ekran kao iphone 4,procesor isti kao i4,memoriju,prednje,zadnje staklo,antenu i sve do poslednje komponente isto ako i4 onda bih stavio...

    iOs ne ide na druge uredjaje zato sto hardware-ski nisu kompatibilni...ali sto se tice racunara...intelov procesor,nvidia ili ati grafika...ima ih na svim platformama...

    Nije ovo moj racunar...ovo sam ja pravio custom hackintosh za jednog coveka...ovo je moje kuciste:



    Slicno

  15. #30
    iSrbijaHero fanste's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Nici....Bataj-Nici
    Posts
    709
    Thanks
    125
    Thanked 60 Times in 46 Posts

    Default

    I ja vozim CoolerMaster, ali sam na tapatalk smara me da trazim link pa kopiram

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •