iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: NFC čip i Third Party aplikacije u EU

iSrbijaHero edward's Avatar
    Thanks
    74

Default Re: NFC čip i Third Party aplikacije u EU

Lol, otvaraju NFC 10 godina nakon pokretanja ApplePaya, nakon što su držali teški monopol i pokrili EU 200% sa svojim ApplePay uslugama uzduž i poprijeko, kad se vjerorajno više niti jednoj banci ne isplati prijeći na neku vlastitu aplikaciju jer je pod nekim dugogodišnjim Apple/Mastercard/Visa ugovorima, barem ne još xy godina. Da ne govorim da za 2-3 godine ionako EU planira pokrenuti svoj vlastiti digitalni platni sistem (digitalni euro) skroz van američkih kartičnih kuća i domaćih banaka pa ionako se i tu više neće biti šta za pokrast, naravno dok Apple ne smisli nešto bolje a vjerujem da hoće...

inače najjači su mi ovi apple fanbojići na stranim apple stranicama koji napadaju EU kako svim silama ovime pokušava upropastiti njihov Apple, Bože da mi je na dva dana njihov mozak da se mogu malo opustit kako spada..

iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Thanks
    2,324

Oooo, kakva izgovorena jeres! Pa, zar je Apple takav?! Zar mu je samo profit na pameti i to BAS PO BILO KOJU CENU?!
    Ja stvarno ne znam sta hoce ta EU? Kako ih nije sramota?!

3. The Following User Says Thank You to zikicz For This Useful Post:

edward (05-02-2024)

iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Thanks
    2,260

Iskreno dok god uzima od banaka ja nemam problem. Posto nas deru i gde god mogu šišaju. Sta god radili vazno mi je da su samo sve kartice na jednom mestu a ne da moram da ulazim u 6 razlicitih aplikacija da bi ih koristio. Pricam posto sam na pocetku isto tako smart uredjaje koristio iz vise razlicitih app i iskustvo koriscenja katastrofa.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)