iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 102

Thread: WWDC 2021 - 7 Jun

Threaded View

  1. #29
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,791
    Thanks
    830
    Thanked 1,525 Times in 1,081 Posts

    Default Re: WWDC 2021 - 7 Jun

    Samo ti gledaj koja masa ljudi je prsla…
    mozete vi meni sada ovde udruzeno da se smejete… to su cinjenice od kojih ne mozete pobeci ;-) ja sam apple
    korisnik verovatno duze nego 90% foruma ovde, i za mene svako kaze da sam fan apple-a… ali ovo sada je postao bezobrazluk… 60% vas ni ne korosti ipad i vas zabole sto je ipad os 15 veliki fail … sto se slozilo 99% korisnika ipad pro-a ;-)



    covek je apsolutno u pravu dobili smo veliko nista… vratise ios na ipad ikone sa rupama izmedju vecim od samih ikona, ogromne praznine na ekranu zvrje neupotrebljeno, dodali nam app library totalno isti kao na iphone i pregled kao lista na ovom ekranu izgleda kao dete da se igralo zauzima 30% ekrana ostalo je blurovano i zvrji prazno… ljudi shvatite da ipad nije iphone i da je opravdano sto se bunimo… jer ovo nije donelo nista novo… multitasking isti s tim sto su olaksali za ljude koji nisu znali da slajduju app na app… koji je isti od ios9 … normalno da ce korisnici ipada da odlepe jer bukvalno nemamo nikakvu beneficiju od ipada osim veceg ekrana…

    ima toga jos:

    https://www.youtube.com/watch?v=TlTUKDW7m-s

    Skidam kapu za podrsku i starije uredjaje… ali… ja koji dam 1000evra za ipad ocekujem da imam beneficije od istog a ne uvecani iphone …
    Last edited by Igor88bg; 08-06-2021 at 15:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •