iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 6 of 6

Thread: Apple Watch battery graph

  1. #1
    iPhoneBigFan gidra85's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    38
    Posts
    271
    Thanks
    87
    Thanked 44 Times in 23 Posts

    Lightbulb Apple Watch battery graph

    Palo mi na pamet da otvorim novu temu (topic) u kojoj ce vlasnici svojih Apple Watch uredjaja da postavljaju screen shots battery drain graph-a.
    Bas me zivo zanima kako li Vama izgleda ova kriva battery drainage-a tokom dana.
    Na samom satu idete na Settings, pa Battery i tu se nalazi taj battery graph i opcija za battery health.

    Pored slike napisite o kom se Apple Watch modelu (series) radi i koliki je battery health. Takodje da li je u tom danu za koji graph postavljate bilo nekih specijalnih zahtevnih momenata, tipa Workout itd...

    kod mene je u pitanju Series 5 - battery hp 93%, 40 min Outdoor workout walking.

    Generalno, na ideju sam dosao tako sto sam zeleo da uporedim battery drain sa ostalim Apple Watch-evima, posto se meni cini da se meni dosta brzo trosi baterija, a i ova moja kriva mi izgleda strmo za obicno nosenje sata u toku dana (izuzev spomenutog 40 minutnog workout-a).

    edit: kod mene je upaljen AOD
    Attached Images Attached Images
    Last edited by gidra85; 24-02-2021 at 18:23.
    Pacific Blue iPhone 12 Pro 128GB + Space grey iPadAir4@iOS16+Silver Apple Watch Series 5

  2. #2
    iEntuzijasta f206's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Age
    62
    Posts
    89
    Thanks
    12
    Thanked 19 Times in 10 Posts

    Default Odg: Apple Watch battery graph

    Series 6,bh99%,normalna upotreba sata,aod iskljucen.IMG_5534.PNG
    iPhone Xs max

  3. #3
    iPhoneBigFan nenad313's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Veliko Gradiste
    Age
    36
    Posts
    253
    Thanks
    68
    Thanked 141 Times in 87 Posts

    Default Re: Apple Watch battery graph


    Series 5 BH 90%, AOD off, napunjen u 2:17 kao sto pise, stavljen na ruku u 7h jutros, outdoor trcanje 35min.

  4. #4
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Apple Watch battery graph

    Quote Originally Posted by gidra85 View Post
    Palo mi na pamet da otvorim novu temu (topic) u kojoj ce vlasnici svojih Apple Watch uredjaja da postavljaju screen shots battery drain graph-a.
    Bas me zivo zanima kako li Vama izgleda ova kriva battery drainage-a tokom dana.
    Na samom satu idete na Settings, pa Battery i tu se nalazi taj battery graph i opcija za battery health.

    Pored slike napisite o kom se Apple Watch modelu (series) radi i koliki je battery health. Takodje da li je u tom danu za koji graph postavljate bilo nekih specijalnih zahtevnih momenata, tipa Workout itd...

    kod mene je u pitanju Series 5 - battery hp 93%, 40 min Outdoor workout walking.

    Generalno, na ideju sam dosao tako sto sam zeleo da uporedim battery drain sa ostalim Apple Watch-evima, posto se meni cini da se meni dosta brzo trosi baterija, a i ova moja kriva mi izgleda strmo za obicno nosenje sata u toku dana (izuzev spomenutog 40 minutnog workout-a).

    edit: kod mene je upaljen AOD
    AOD ubija bateriju za duplo brze, znaci jedva dan da izgura, ja sam ga ugasio posle par dana..

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #5
    iPhoneBigFan gidra85's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    38
    Posts
    271
    Thanks
    87
    Thanked 44 Times in 23 Posts

    Default Re: Apple Watch battery graph

    I ja sam ugasio AOD po prvi put (pre 2 dana), bukvalno duplo brze (tj duplo duze bez AOD)... zar je moguce... ja sam mislio da su to dodatno ispeglali kroz WatchOS7.
    Pacific Blue iPhone 12 Pro 128GB + Space grey iPadAir4@iOS16+Silver Apple Watch Series 5

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    46
    Posts
    2,112
    Thanks
    145
    Thanked 763 Times in 498 Posts

    Default Re: Apple Watch battery graph

    Pa kako da ispeglaju da AOD trosi isto struje kao kad nema AOD? To je po svim fizickim zakonima nemoguce! Iskreno, ja sam AOD ugasio cim sam dobio sat, i nijedng sekunda mi nije palo na pamet da to ukljucim, a i rad ekrana sam smanjio na 15 sec. Tu bih najvise voleo da postoji opcija 30 sec, ali sta je tu je. 70 mi je jednostavno previse, i to je nepotrebno trosenje baterije.
    Sto se moje neke upotrebe tice - oko 30-36h moze da izdrzi, uz obavezno nocno nosenje i Sleep analysis. Series 5, 44mm, godinu i 4 meseca star. BH 95%
    Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

  7. The Following User Says Thank You to miodrage For This Useful Post:

    m_vlajko (01-03-2021)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •