Quote Originally Posted by todor93 View Post
Pozdrav! Ja sam koristio IP 11 pa sam isti zamenio za 12 mini, baš zbog toga jer mi je 11ica bila prevelika, presudna je bila veličina 12ice (mini) i baš ta kompaktibilnost.
Što se mene tiče na strani 12ice (mini) je ekran (neuporedivo bolji), kamera, dizajn, ležanje u ruci, procesorski čip koji je u odnosu na 11 kako po specifikacijama, tako i u praksi pri korišćenju bolji, telefon je stvarno zverka i nisam se pokajao što sam zamenio 11, u globalu, što se mene tiče, jednostavno je mini bolji tako da preporučijem ti prelazak.
A što se tiče baterije, to sve zavisi i totalno je individualna stvar. Iskreno 11 je stvarno za nijansu bolje držao bateriju ali sa druge strane nemam primedbe ni na mini. Manja je dijagonala ekrana i za neke moje potrebe lagano gura dan ipo-dva nekog normalnog korišćenja (80% wi-fi), a bilo je situacija da mi je po ceo dan bila neophodna navigacija na gde se isto pokazao super, tako da ti je to neka moja recenzija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala ti. Ma sto se tice perfomansi I ostalog, znam sta dobivam, i to vjerovatno necu osjetiti, vise mi je do baterije, jer bas su po netu podjeljena misljenja oko te baterije.

Ma uradit cu prelazak na mini, ovaj je kod mene vise od 6 mjeseci, neobicno mi, moram vrtit, probat nesto novo


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro