iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 65

Thread: MacBook Pro M1

Threaded View

  1. #1
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default MacBook Pro M1

    Posto videh da nema ni jedna tema za MacBook sa M1 procesorom, resih da je otvorim i ujedno opisem svoje iskustvo sa istim.
    Ovo mi je drugi MacBook Pro, prvi je bio 2010, 15 inch, koji je furao Windows. Drugi, MacBook Pro M1 13inch 8/256. Posto mi je ovo prvo ozbiljno duboko druzenje sa MacOS, ne bih tu nista mnogo komentarisao, jer jos uvek izucavam isti. Sta bih mogao da kazem, da mi se jako dopada, i da sam uz pomoc @igor88 uspeo da brzo savladam neke najbitnije osnove. Sto se tice MacBook-a, malo je reci da sam odusevljen. Ne bih ga uporedjivao ni sa jednim non Apple uredjajem, ali je svakako daleko bolji od bilo cega sto sam ikada koristio. Velicina mi je idealna, sama izrada uredjaja fenomenalna, sto se realno i ocekuje. Display je takodje uzivanje za rad, zvucnici su bolesno dobri, dubina zvuka, bas, cistoca, abnormalno dobro. Tastatura je takodje fenomenalna, dosta njih pise da je ova iz 2020 vratila staru slavu tastature, verujem da jeste, jer je stvarno odlicna. Touchpad mi je takodje novo iskustvo, Touchbar takodje, jako ga cesto koristim. E sada, sto se tice samog procesora, on me je oduvao. Resava sve jako brzo, za tren oka, probao sam i video i photo editing, ma nema da secne, resava odmah, a pritom, ni jednog jedinog momenta se nije ni najmanje zagrejao, niti ukljucio hladjenje, sto bi se reklo, jos ga nisam cuo Baterija me takodje odusevljava, juce ujutru ga skinuh sa punjaca, trenutno imam 52% i 7h usage za juce i danas, dakle, FENOMENALNO. Sto se mene tice, jedno jako lepo iskustvo sa ovim uredjajem i sigurno ce mi neplanirano zameniti desktop kao osnvoni komp. Toliko za sada od mene.

  2. The Following 8 Users Say Thank You to Zivansi For This Useful Post:

    Dejan81 (16-01-2021),Igor88bg (16-01-2021),Zuba1970 (16-01-2021),aw_snap (17-01-2021),josip122 (27-02-2021),kvaju (16-01-2021),technobuba (17-01-2021)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •