iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 200

Thread: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

  1. #181
    iSrbijaHero sone888's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Age
    35
    Posts
    588
    Thanks
    2,008
    Thanked 362 Times in 215 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    @conquer
    Cekaj momci u istyle-u nisu videli ovo sto mi svi vidimo?? Posto ako se na nekom telefonu pojavljuje a na nekom ne onda je to definitivno defekt i treba reklamirati..ja sam mislio da je na vecini 12-ca to slucaj..


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  2. #182
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Nisu videli dok sam bio tamo, verovao ili ne, posle je Mikenzi napisao da ipak postoji taj "lag" od par sekundi kod iskljucivanja piksela, ali da to nije za reklamaciju. Naravno, drugacija je situacija kada ti vidis i znas za to, pa svakodnevno gledas u telefon i tacno znas napamet kada ce se pojaviti i u kojim uslovima, nego kada neko na blic samo pogleda. Ja njih ljude ne krivim, oslanjaju se na dijagnostiku pre svega, i slusaju sta Apple kaze, a oni se jos nisu izjasnili povodom toga, iako imaju tri puta vise vracenih uredjaja nego prosle godine.
    Naravno da je vecina zahvacena tim problemom, ne moze biti slucajnost ako ja i ti uzmemo telefone od ortaka, kad gle cuda, i kod njih isti problem, ili kao sto ljudi preko menjaju po 3-4 uredjaja i na svakom se desava isto. Nakon sto sam video svojim ocima da to neko ne vidi, vise ne verujem ljudima kada kazu da nemaju problem, bar na 12 Pro/Max, svi su imali koje sam ja testirao u istim uslovima. Za obican 12 i Mini ne mogu da tvrdim...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to Conquer For This Useful Post:

    sone888 (10-01-2021)

  4. #183
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,303
    Thanks
    803
    Thanked 3,953 Times in 2,131 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by Conquer View Post
    iako imaju tri puta vise vracenih uredjaja nego prosle godine.
    Odakle si izvukao ovaj podatak jer u praksi se dešava upravo suprotno. Ja nikada nisam video manji broj reklamacija od kako postoji prodaja iPhone-a. Nikada.

    U prvih mesec dana od početka prodaje broj reklamacije je bio nula.

    Broj reklamacije uređaja prodatih iz naših radnji - nula.

    Do sada su 99% reklamiranih bili polomljen. Jedan nije hteo da se uključi.

  5. #184
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Nisam mislio na iStyle, za vas je to normalno i to je ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #185
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,886
    Thanks
    2,336
    Thanked 2,160 Times in 1,230 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Cekaj,jel Apple to zvanicno zamenjuje?
    Mislim na ovaj bag. Tretira kao neispravan uredjaj?
    Last edited by zikicz; 10-01-2021 at 12:07.

  7. #186
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Bio je neki produzeni rok za zamenu uredjaja, do 8. ili 9. januara kod njih, pa su ljudi menjali u tom periodu po 3-4 uredjaja, dok nisu ukapirali da nema svrhe. Sada je to gotovo i ceka se da rese softverski, ako je uopste tog tipa problem. Dosta njih je bilo na cetu sa tehnicarima i inzenjerima, kacili prepiske, i navodno znaju za problem i rade na resenju...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Conquer For This Useful Post:


  9. #187
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,303
    Thanks
    803
    Thanked 3,953 Times in 2,131 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    To je standardni period zamene koji imaju od mislim 30 dana koji se produžava zbog neradnih dana u toku praznika.

    Quote Originally Posted by Conquer View Post
    Nisam mislio na iStyle, za vas je to normalno i to je ok.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sve što Apple menja u većem obimu menja se i u svetu u većem obimu. Tu nikada nije bilo razlike. U 10 zemalja gde imamo servise nema većeg menjanja ni žalbi na i12.
    Last edited by mikenzi; 10-01-2021 at 21:13.

  10. #188
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    420
    Thanks
    557
    Thanked 101 Times in 59 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Samo da javim da ja nemam ovaj problem, na svu sreću. iPhone 12 pro max uzet u Vip-u.

  11. #189
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ni ja na promax nemam problem :S

    Pogledah tonu ovih klipova i meni je samk crno

  12. #190
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,479
    Thanks
    2,272
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    To onda ispade kod ostalih kod kojih se javlja zelena umesto crne da je hardverski

  13. #191
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Aug 2010
    Age
    36
    Posts
    205
    Thanks
    74
    Thanked 289 Times in 117 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Jasta je. Isti slucaj kao mate 20 pro. Lg displeji imali problem sa zelenilom a boe nisu. I na iphone-u su od samsunga i lg-a cini mi se da sam citao negdje. Na huawei-u se moglo provjeriti preko aplikacije koji je displej ugradjen na telefonu.

  14. #192
    iNovajlija
    Join Date
    Mar 2020
    Age
    33
    Posts
    13
    Thanks
    9
    Thanked 3 Times in 3 Posts

    Default Odg: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Evo i ja da se javim. Imao sam dva komada (kupio polovan pa doplatio i uzeo vakumiran, luda kombinacija), regularni ip12, oba testirana, crna je crna, nema flickering, nema zelenog tinta. Oba telefona doneta iz Njemačku ako to nekome znači


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #193
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,603
    Thanks
    533
    Thanked 2,365 Times in 1,268 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    iOS 14.5 beta 2 navodno definitivno rešava ovaj problem.

  16. #194
    Administrator Byakuya's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Munze
    Age
    36
    Posts
    15,108
    Thanks
    406
    Thanked 4,886 Times in 3,187 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    "navodno definitivno" si zaključio iz jednog yt klipa?������ Da izadje zvanično pa ćemo znati sigurno...

  17. #195
    iSrbijaHero aw_snap's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Novi Sad
    Age
    34
    Posts
    699
    Thanks
    1,730
    Thanked 509 Times in 293 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Kada je 11 serija imala sličan problem, nisu se oglašavali, ako me dobro sećanje služi.
    Mislim da su popravili tek sa 13.6.X.

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •