iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 200

Thread: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

  1. #151
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Nisam stigao da javim, preuzeo sam telefon, oni ne vide tu nikakav problem, ja vidim i dalje i to je to.
    Videcemo kako ce se odvijati dalje situacija, trenutno nemam vise vremena, a ni zivaca da se opterecujem sa tim.
    Srecni praznici svima!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Conquer For This Useful Post:

    sergius (30-12-2020)

  3. #152
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,897
    Thanks
    2,342
    Thanked 2,181 Times in 1,238 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Verujem da je frustrirajuce.Na kraju krajeva,dosta se pise o tome po netu i ocigledno da problem postoji.

  4. The Following User Says Thank You to zikicz For This Useful Post:

    sergius (30-12-2020)

  5. #153
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by Conquer View Post
    Ukljucis dark mode i vidis u clock aplikaciji kako se pali pozadinsko osvetljenje kada dodirnes ekran, tj povuces prstom preko njega na gore recimo, onda posle par sekundi bude crn kao sto i treba da bude... Na crnoj fotki se vidi isto, kada probas da je zumiras, itd... A najvise se vidi kada pustis ovaj snimak, samo mora da bude u potpunom mraku i osvetljenje 30-70% otprilike, treperi kao lud.

    https://youtu.be/2J-PNiBCT24


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prijatelj mi je na odmoru da bi poredio sa njegovim

    Ali iskren da budem pokusavam da nateram moj tel na to NEMA TEORIJE da vidim ikakvu falinku iskren da budem

    Crno je crno oled display je top sto se toga tice kao da je ugasen se ponasa na kolko god ga stavim osvetljenja u %...

    Mozda ima veze za koje trziste je ili bas tacno model..

    12ka u pitanju standard model 64gb
    Za nase trziste msm evropski model sve na srpskom pise...Tako da predpostavljam da je evropski..


    @iJoker moguce da ima veze sa onim cijeg proizvodjaca model ekrana je stavljen


    Sent from my iPhone using Tapatalk ko

  6. #154
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by iJoker View Post
    Verujem da je frustrirajuce.Na kraju krajeva,dosta se pise o tome po netu i ocigledno da problem postoji.
    Ma ajde da je kod svih to prisutno, pa da kazes takav je displej ove godine i jbg, uzmi ili ostavi, ali da se nekome desava a nekome ne, to onda malo menja stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Conquer For This Useful Post:

    Zuba1970 (30-12-2020),sergius (30-12-2020)

  8. #155
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Moj model je

    A2403

    Na njemu nema problema

    Koji je vas? Da vidimo jel do modela


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #156
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,897
    Thanks
    2,342
    Thanked 2,181 Times in 1,238 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    @Conquer
    Upravo to,sto kazes. Nisam video,niti imam tel iz serije 12,ali na osnovu svega sto je napisano u temi,na osnovu iskustva nasih clanova,neki zez je u pitanju. Mene cudi da se Apple ne oglasava oko toga i ne objasni o cemu se radi.

  10. The Following User Says Thank You to zikicz For This Useful Post:

    sergius (30-12-2020)

  11. #157
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,311
    Thanks
    804
    Thanked 3,958 Times in 2,134 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by Conquer View Post
    Nisam stigao da javim, preuzeo sam telefon, oni ne vide tu nikakav problem, ja vidim i dalje i to je to.
    Videcemo kako ce se odvijati dalje situacija, trenutno nemam vise vremena, a ni zivaca da se opterecujem sa tim.
    Srecni praznici svima!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ubacili smo ga u magacin, ugasili svetlo, sve po procedurama.
    Može da se jedva primeti da postoji taj 'lag' (ja bih ga tako nazvao) u tranziciji ka crnoj boji. Taj lag prikazuje se u vidu tamne zelene i traje otprilike ni sekund, teško je izmeriti ali je u svakom slučaju brzo i može se primetiti u baš baš mračnim prostorijama. Nakon toga je sve crno.

    Ništa u svakom slučaju da se reklamira.

    Možda će Apple rešiti to u budućnosti, možda neće.. Saznaćemo.

    Srećna Nova godina.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    3gs (30-12-2020),aw_snap (30-12-2020),sergius (30-12-2020)

  13. #158
    iSrbijaHero sone888's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Age
    35
    Posts
    589
    Thanks
    2,012
    Thanked 364 Times in 217 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Uz svo postovanje prema Istyle-u i svim zaposlenim ljudima tamo..imam samo jedno da kazem a svestan sam da je Istyle zastupnik Apple-a i da verovatno ne moze da donosi sam odredjene odluke..2014. godine ja u New York-u kupim iphone 6 prvog dana kada je izasao u prodaju..posle par dana primetim da se u gornjem uglu ekrana pojavljuje neka tamna senka..kada sam to primetio vec sam bio u Cikagu..odem ja u Apple store i oni mi zakazu sastanak za par sati kasnije..vratim se u dogovoreno vreme i pocnem da objasnjavam coveku sta se pojavljuje i pokazujem mu da vidi i on..covek me je pogledao i kaze mi bukvalno ovim recima “ja ne moram da vidim to sto vama smeta, ako ste vi primetili znaci da nesto nije u redu i da vam smeta” i odmah mi donese novi uredjaj..e to je odnos prema potrosacima i prema kupcima..opet ponavljam to je Apple store u Americi i kapiram da oni imaju mnogo vecu slobodu nego zastupnici bilo gde drugde u svetu..ali moram priznati da je osecaj bio sjajan...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  14. The Following 9 Users Say Thank You to sone888 For This Useful Post:

    3gs (31-12-2020),Cuksi (31-12-2020),aw_snap (31-12-2020),djoni1980 (31-12-2020),kutijagreha01 (31-12-2020),markop151 (31-12-2020),sergius (31-12-2020),wifininja (31-12-2020)

  15. #159
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,311
    Thanks
    804
    Thanked 3,958 Times in 2,134 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Dođe meni jednom jedna tržišna inspektorka i krene da se žali kako su joj se slomila leđa na iPhone X modelu.

    Kroz priču saznam ja da ide za New York za mesec dana. I ja joj lepo kažem da zakaže termin, ode u Apple Store i ona dobije drugi telefon takođe.

    Za Apple, njihova pravila ne važe i taj tamo zaposleni može da kaže šta god hoće i da zameni šta god hoće i da to obrazloži rečima kojima god hoće.

    Bilo gde, izvan Apple Store-a za takve stvari se dobija otkaz.

    Možeš da budeš predsednik, inspektor, policija, drugar, rodbina, nije važno....

    Ili se može menjati ili se ne može menjati.

    Ako ne može, zoveš Apple, pa probaš tako i to se neće promeniti.

    Za sve ostale tu je iStyle

  16. The Following User Says Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    sone888 (31-12-2020)

  17. #160
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,611
    Thanks
    533
    Thanked 2,372 Times in 1,271 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    @Conquer

    Jel sad imaš ili nemaš onaj problem?

  18. #161
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Isto sve, napisah gore, pokazem ljudima juce, kazu da ne vide nista, a ja vidim da ekran nije crn. Ili to stvarno ne vidi svako, ili su se dogovorili da me zaj**avaju. Kod mene u sobi je jos mracnije izgleda kada ugasim svetla, pa jos vise dolazi do izrazaja, moracu da menjam navike zbog telefona, bar da ostavim lampu dok gledam Netflix ili ukljucujem alarm pred spavanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #162
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,611
    Thanks
    533
    Thanked 2,372 Times in 1,271 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Stvarno mi ništa nije jasno...neko vidi neko ne...baš čudno.

  20. #163
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,897
    Thanks
    2,342
    Thanked 2,181 Times in 1,238 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Daltonisti!

  21. #164
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ovo me podseca na “koje je boje haljina”


  22. #165
    iSrbijaHero aw_snap's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Novi Sad
    Age
    34
    Posts
    699
    Thanks
    1,731
    Thanked 509 Times in 293 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ja sam tako pisao Apple-u i zamenjen mi je uređaj ovde, zbog pucketanja zadnjeg stakla pri pritisku na isto.
    Prvo mi je lepo mikenzi rekao da neće biti zamenjen jer nije procedura, ja lepo se žalim na support-u i oni mi u nekoliko navrata govore da odnesem kod autorizovanog servisera, da je to jedino što mogu da mi predlože, ja pošaljem preko Vip-a u Begram(valjda) i dobijem swap. Jedno lepo iskustvo, moram priznati.
    Last edited by aw_snap; 31-12-2020 at 12:50.

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •