iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 200

Thread: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

  1. #46
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ne treba sada od ovoga praviti katastrofu...na lupam 500.000 telefona pa sigurno je da će biti jedan broj sa nekim problemom...nisam po stranim forumima primetio da se ljudi toliko žale...ima ali nije katastrofa....
    Jesu li ti vaši telefoni koji imaju ovaj problem kupljeni napolju ili ovde u SRB preko operatera?

  2. #47
    iSrbijaHero sone888's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Age
    35
    Posts
    589
    Thanks
    2,010
    Thanked 364 Times in 217 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Moj vid je dobar i ne primecujem nikakva treperenja u koriscenju telefona..vidi se samo na onom test videu na youtube-u i kada se pali telefon..ovako se ne vidi nista sta god da radis na telefonu..

    @wifininja
    Ja sam moj kupio u istyle-u u Bg-u..

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  3. #48
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    @sone888

    Znači kupujte telefone napolju. Šalim se mada možda ima istine.

  4. #49
    iSrbijaHero sone888's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Beograd
    Age
    35
    Posts
    589
    Thanks
    2,010
    Thanked 364 Times in 217 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Pa iskreno ne verujem..ali ako nam dolazi cokolada koja je losijeg kvaliteta onda moze i iphone


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #50
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    803
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by wifininja View Post
    @sone888

    Znači kupujte telefone napolju. Šalim se mada možda ima istine.
    Ali kako to kada su žalbe koje navodite krenule odmah, mesec dana pre nego što je krenula prodaja u Srbiji.

  6. #51
    iEntuzijasta
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    96
    Thanks
    89
    Thanked 145 Times in 55 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Evo ja isprobah reboot u mrklom mraku na 12 mini, sve ok, svetli samo jabuka, sve oko tamno kao mrkla noć

    Telefon kupljen u MTS-u


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  7. #52
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ja koliko sam shvatio više imaju problem 12 pro i 12 Pro Max.

  8. #53
    iPhoneBigFan deni_ns88's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Novi Sad
    Posts
    279
    Thanks
    197
    Thanked 285 Times in 110 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by Dejan81 View Post
    Evo ja isprobah reboot u mrklom mraku na 12 mini, sve ok, svetli samo jabuka, sve oko tamno kao mrkla noć

    Telefon kupljen u MTS-u


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Tako je i kod mene, samo onaj video sa bljeskovima me nervira.

    Bolje da nisam čitao ništa


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  9. #54
    iEntuzijasta Conquer's Avatar
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    70
    Thanks
    28
    Thanked 76 Times in 39 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Quote Originally Posted by wifininja View Post
    Ne treba sada od ovoga praviti katastrofu...na lupam 500.000 telefona pa sigurno je da će biti jedan broj sa nekim problemom...nisam po stranim forumima primetio da se ljudi toliko žale...ima ali nije katastrofa....
    Jesu li ti vaši telefoni koji imaju ovaj problem kupljeni napolju ili ovde u SRB preko operatera?
    Zale se, ima ih koliko hoces i nema veze gde su uredjaji kupljeni.
    Evo ga link bas do te teme na Macrumors sajtu:

    iPhone 12 Pro “raised blacks” display
    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    A da li je katastrofa ili ne, necemo znati dok svi ne obrate paznju na to, ako koristis stalno dark mode, gledas Netflix u mraku ili bilo koji sadrzaj sa crnom bojom, nomoguce je da ne primetis. I ja sam video prvo samo dok sam gledao onaj video u mraku, a sada vidim i u clock aplikaciji kada ukljucujem alarm svako vece pred spavanje, kao da je neki raspali lcd u pitanju, a ne oled, takav je prikaz crne
    Samo sto jos nije nikome jasno da li je sw ili hw u pitanju, jer displej u sustini ima sposobnost da potpuno gasi piksele povremeno ili mestimicno, ili kada se gleda hdr video. Totalno konfuzna i iritantna pojava, ako je sw, vec dva meseca ne rade nista povodom toga, ako je hw, nije uopste mali broj primeraka zahvacen, i to na svim modelima 12 serije, tako da bih rekao da u globalu jeste katastrofa cim predje u status “lutrije” i strahovanja od otpakivanja zamenskog modela.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #55
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    420
    Thanks
    558
    Thanked 101 Times in 59 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Meni nije jasno zašto vi koji ste primetili ove probleme sa ekrenom već niste reklamirali isti? Ako jeste a meni je promaklo, šta su vam rekli?

  11. #56
    iSrbijaHero aw_snap's Avatar
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    Novi Sad
    Age
    34
    Posts
    699
    Thanks
    1,730
    Thanked 509 Times in 293 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ima o ovome tema i na njihovom sajtu: https://discussions.apple.com/thread/251997533
    Neki tvrde da su zamenili uređaj i do 4 puta i da se ništa promenilo nije, pretpostavljam da zato ljudi neće da nose na reklamaciju.
    Interesantno je da se nekima misteriozno rešio problem softverskom nadogradnjom.
    Last edited by aw_snap; 20-12-2020 at 00:36.

  12. #57
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member 3gs's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    2,300
    Thanks
    2,373
    Thanked 687 Times in 467 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    44 strana o problemu

    Znaci nismo Ludi...

    Najjace je na tom topiku kaze lik pitao je apple za problem A oni u fazonu ne vide nikakav problem

    https://youtu.be/XOa316DAH-o

  13. The Following User Says Thank You to 3gs For This Useful Post:


  14. #58
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Ovo je baš problemčina.

    Ovaj link što ga je postavio @aw_snap pokazuje da je situacija baš loša. Sad se i ja premišljam da li da kupim 12 pro max.

    https://discussions.apple.com/thread/251997533

    @mikenzi biće posla ali džaba sve ako i zamenski uređaji imaju isti problem.

  15. #59
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,888
    Thanks
    2,338
    Thanked 2,167 Times in 1,233 Posts

    Default Re: Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Kad odes po zamenski,otvoriš na licu mesta i ako se opet javlja,tražiš drugi. Pa,dok ne ubodes dobar.
    Jedino nzm da li ce biti dovoljno telefona u servisima.

  16. #60
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Zelena boja displeja i treperenje ako je crna pozadina i prilikom podizanja sistema

    Nema telefona...drug pre neki dan u Frankfurtu nije mogao nigde da nađe da kupi...možda i bolje

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •