iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 76 to 90 of 118

Thread: Apple Watch SE

  1. #76
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Ne fali vjeruj mi, ja ga imam i ne koristim je jer ubija bateriju, bukvalno u pola manje traje sa aod nego bez njega…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #77
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Subotica
    Posts
    332
    Thanks
    344
    Thanked 167 Times in 117 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Imam AW 6 i isključen mi je aod. Probao sam ga jedno sat vremena i isključio

  3. #78
    iEntuzijasta
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Thanks
    7
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Apsolutno! 6 mi je super zbog teget boje koju sam uzeo, ne znam da li je bila i za SE.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #79
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Quote Originally Posted by MajX View Post
    Ne fali vjeruj mi, ja ga imam i ne koristim je jer ubija bateriju, bukvalno u pola manje traje sa aod nego bez njega…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Verujem ti al eto imam ponekad potrebu da samo pogledam u sat i vidim sta me zanima bez pomeranja ruke pa imam osecaj da mi fali.

  5. #80
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Always on dobro dođe kod sportskih aktivnosti recimo

  6. The Following User Says Thank You to DSA For This Useful Post:

    rmilanovic (18-09-2021)

  7. #81
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,922
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    I meni je na pocetku bilo zanimljivo, prodje me to ner mi je bitnija autonomija..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to MajX For This Useful Post:

    rmilanovic (18-09-2021)

  9. #82
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    apple satovi imaju ocajno trajanje baterije...To sto ga ne koristis jer ti ubija bateriju ne znaci da ti ne fali..
    I dalje ne mogunda se naviknem da sat moram da punim jednom dnevno i da nema always on. Imam aw4 ali vidim da je SE slican skroz
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  10. #83
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Ja ne znam kako ti koristis sat, ali meni je SE3 trajao dan ipo, dva, dok mi sadasnji SE traje 2-3 dana. Kad kazem dana, mislim dana. Nocu ga ili iskljucim, ili stavim airplane mode, posto ne mogu da spavam sa satom. Inace solidno koristim sat i za trening i za sve dnevne notifikacije i po koji razgovor itd... Cak mi je i merenje jacine zvuka ukljuceno. Po meni je jedino merilo dobre ili lose baterije bilo na telefonu ili satu, da li moze da izdrzi od kada ustanes iz kreveta, dok se u njega ne vratis. Sve sto to moze da izdrzi je po meni dobra baterija. Nocu, dok spavas i tako (valjda) ne koristis telefon, pa ces ga svejedno napuniti. Problem nastaje kada moras tokom dana da ga dopunjavas. Meni se to desilo sa iPhone 7. Nije mogao da izdrzi do spavanja, pa sam uvek morao tokom dana da ga dopunjavam, sto me je izludjivalo.

    Meni nije jasno jedino sta ti Kinezi rade da im baterije i na telefonima i na satovima traju toliko duze od ostalih proizvodjaca? Optimizacija softvera nije opcija. Ok, trpaju dosta mah, ali to rade i neki drugi pa im ne traje toliko. Jedino sto mi je palo na pamet je da trpaju mozda neke "nedozvoljene" hemijske elemente kojima pospesuju trajanje baterije, a koje ovi zapadni proizvodjaci koji imaju visi stepen kontrole kvaliteta i bezbednosti, nedozvoljavaju.

  11. #84
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Ne skidam ga sa ruke, koristim za merenje sna, treninzi oko 5-6 puta nedeljno. Baterija 85% kapaciteta.
    Kada kazem da je baterija ocaj, to je poredjenje sa garminom, gde skoro svaki sat izdrzi minimum 7 dana
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  12. #85
    iPhoneBigFan nenad313's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Veliko Gradiste
    Age
    36
    Posts
    253
    Thanks
    68
    Thanked 141 Times in 87 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    To je kao kad bi ga poredio sa Fitbitom, kome je procesor jacine digitalnog sata. AW je prvenstveno smart watch pa sve ostalo, dok je kod Garmina i drugih fitnes satova obrnuto. Znaci poredi se sa ,,premium" smart watch-om kao sto je recimo najnoviji Galaxy Watch 4 kome baterija traje 40h sa regularnim koriscnjenjem, ako ga koristis za trening, GPS i AOD onda mora da se puni svaki dan.
    Meni trenutno na AW 5 sa 88% kapaciteta baterija izgura dva dana, ostane cak i 20% pre nego sto ga stavim na punjac, ali ga ne nosim nocu. Kada ga koristim za trcanje sa njegovim GPS-om i Bluetooth slusalicama onda dan ipo.

  13. #86
    iSrbijaHero tribalkg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kragujevac
    Posts
    533
    Thanks
    213
    Thanked 502 Times in 236 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Quote Originally Posted by Didule View Post
    Jedino sto mi je palo na pamet je da trpaju mozda neke "nedozvoljene" hemijske elemente kojima pospesuju trajanje baterije, a koje ovi zapadni proizvodjaci koji imaju visi stepen kontrole kvaliteta i bezbednosti, nedozvoljavaju.
    Takav uredjaj ne bi mogli nigde da prodaju jer postoje određene regulative koje moraš kao proizvođač da ispuniš da bi uopšte mogao da plasiraš proizvod na tržište.

    Na iOS-u, udji u Settings, General pa Legal&Regulatory i videćeš gomilu regulativa za različita tržišta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #87
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Pa koja je onda tajna tih kineskih uredjaja? Tesko da oni imaju neku tehnologiju koju Apple i Samsung nemaju, a opet tesko da mogu da optimiziju bolje i toliko bolje software od iOS-a. Evo drugar uzeo neki zaomi sat. I juce mi se zali kako vec posle 5-6 dana mora da ga puni. Moj SE max na treci dan mora da se puni.

  15. #88
    iSrbijaHero tribalkg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Kragujevac
    Posts
    533
    Thanks
    213
    Thanked 502 Times in 236 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Meni Huawei Watch GT drži desetak dana u proseku (bez gašenja) ali gledajući funkcije koje ima, veoma je ograničen.

    Štedljiv procesor, veoma “lagan” softver bez naprednih funkcija, možda malo veći kapacitet baterije… Kao što neko napisa, Galaxy Watch takođe ima bateriju koja max izvuče par dana…

    Nisu baš za poređenje Huawei, Xiaomi, Amazfit i slični jer su oni više fitness trackeri kad pogledaš funkcije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #89
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    11
    Thanks
    3
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Pitanje za one koji imaju SE Cellular model: da li je moguce kod operatera uzeti prepaid esim broj, aktivirati ga na satu i koristiti kao zaseban broj i bez telefona (i da li se placa neka posebna nadoknada posto se esim koristi samo u satu?)

  17. #90
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,604
    Thanks
    533
    Thanked 2,366 Times in 1,268 Posts

    Default Re: Apple Watch SE

    Kod naših operatera ne.

Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •