iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 118

Thread: Apple Watch SE

Threaded View

  1. #11
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Apple Watch SE

    Ajde malo utisaka od SE 44mm nakon par dana korišćenja,i poređenju sa Galaxy Active 2 kojeg sam imao pre ovoga:
    Možda ne za klasu,ali svakako je Apple sa svojim satovima ispred Samsunga u ovom trenutku,bar sto se tiče kvaliteta izrade,kao i samog softvera. Mnogo to fluidnije radi,brze,notifikacije gotovo istovremene (na Samsunga su znale da mi kasne po nekoliko sekundi,mada je to možda i zbog toga sto mi je sat bio uparen sa Iphone-om,a ne nekim Samsung telefonom), aplikacije mnogo bogatije sadržajima,daleko veće mogucnosti u radnji sa njima...Baterija je tu negde,možda koji sat na strani Samsunga. Jedina možda prednost je daleko više fabričkih face-va kod Samsunga,mada opet samo ako imate Samsung telefon,ali i ovo sto Apple nudi meni je sasvim dovoljno. Sa istim punjačem Apple se brze puni od Samsunga.
    E sad ne znam koliko je kvalitetnija serija 6 sto se tiče svega ovoga,ali mislim da sam uradio pravu stvar prilikom prelaska!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to dachakragujevac For This Useful Post:

    aw_snap (21-02-2021)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •