iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 10 of 10

Thread: Sync.Money

  1. #1
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Sync.Money




    Svi Vaši bankovni / finansijski nalozi na jednom mestu.
    Još uvek nemaju podršku za Apple Pay ali se i to uskoro očekuje.

    https://sync.money/


    https://apps.apple.com/rs/app/sync/id1492314136

    @edward očekujem da ti prvi testiraš

    Last edited by wifininja; 04-08-2020 at 14:40.

  2. #2
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: Sync.Money

    O pa kad su ovi krenuli sa komercijalnim radom? Još prošle godine sam se registrirao na njihovu listu čekanja, slali su mi čestitke sa Božić i izvještavali o tijeku testiranja usluge i da će uskoro biti dostupna no nisam dobio nikakav mail da konačno kreću sa radom

    Evo sad sam se doslovno u 3min registrirao. Sama registracija je full jednostavna, app maksimalno ušminkan i jednostavan za korištenje, kod registracije potrebno je upload jednog osobnog dokumenta i selfija i pričekati par minuta, ja sam cca minutu pričekao i dobio poruku da je račun verificiran i aktivan.

    Na žalost od valuta za sada nude samo funte i eure iako piše da dodatnih 30 valuta dolazi jako brzo, pa nadam se da će i kuna tu biti. Ono što me najviše razveselilo je da daju hrvatske Mastercard debit kartice za ljude iz HR, znači usluga je full lokalizirana i to mi daje nadu da će i kuna brzo doći. U app-u se može besplatno zatražiti jednu virtualnu i jednu klasičnu debit Mastercard karticu koja dolazi besplatno doma. I jedna i druga je sa hrvatskim BIN-om, tj. sa BIN-om zemlje odakle se registrirate.

    Pošto nude trenutno samo britanske banke (piše da uskoro dolaze EU banke) uspio sam samo Revolut linkati i to radi odlično. Također su mi dali britanski GB IBAN.

    Sve u svemu vidim da imaju puno planova i da će biti zanimljiva usluga no još uvijek je dosta stvari na "soon"

  3. The Following User Says Thank You to edward For This Useful Post:

    s a l e (04-08-2020)

  4. #3
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    BG
    Posts
    503
    Thanks
    403
    Thanked 162 Times in 112 Posts

    Default Re: Sync.Money

    The App is intended for use only by those who reside in the UK. If you choose to access the App from locations outside the UK, you are responsible for ensuring that the manner in which you use the App is in compliance with local laws where they are applicable. We reserve the right to limit the functionality of the App where it is accessed from a non-UK location if it would place us at risk of breaching local laws.

  5. #4
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Ni ovaj kao ni mnogi drugi slični servisi tipa Curve nama sa SRB dokumentima ništa ne znače ali možda jednog dana podrže i Srbiju.

  6. #5
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Izgleda da su ovi čak blokirali i korištenje kartice u Srbiji i BiH



  7. #6
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Nista cudno,tu nam je i mesto.

  8. #7
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Bitno je da oni znaju za nas ..proradiće jednog dana.

  9. #8
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Stigla danas napokon snyc. kartica. Ovo je najduže čekana kartica ikada. Registrirao se 4.8., stigla 2.9., mjesec dana .. ne znam jel zbog korone jer vidim da su drugi u HR dobili za 10 dana ili se negdje zagubila, ali stvarno previše

    Poslano iz Njemačke iako je firma iz UK, možda u Njemačkoj imaju sjedište za ovaj dio Europe.

    No pakiranje su stvarno ušminkali do maksimuma, od neke čudne velike metalik koverte sa snyc. logotipom, pa do florescentno zelene plastične "pernice" sa zatvaračem u kojoj je kao tvrda crna knjižica koja se otvori i unutra su kartice. Da, dvije kartice. Jedna je sa imenom i podatcima za mene, druga je skroz blank koju kao mogu dati prijatelju koji si istu može onda linkati na svoj račun i može odmah koristiti tj. ne mora čekati.








  10. The Following 5 Users Say Thank You to edward For This Useful Post:

    SG999 (02-09-2020),jetblack (04-09-2020),miodrage (03-09-2020),s a l e (02-09-2020),wifininja (02-09-2020)

  11. #9
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: Sync.Money

    Dugo je trajalo. Taman što su krenuli, sync se mora povući iz EU. Prije mjesec dana su slali mailove da su zatražili EU licencu za svoje EU korisnike i da je "sve pod kontrolom" no izgleda da licencu nisu dobili, nevjerojatno. Ovaj Brexit će stvarno nekim Britancima doći glave, preko noći svi EU računi postaju neaktivni a novac koji su uložili u kartice, slanje itd odlazi u vjetar... e moj Borise Johnsone...



  12. #10
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Sync.Money

    Sad kada nagrnu ti i slični servisi u zemlje Zapadnog Balkana. Paysera sigurno ulazi prvi i otvara vrata za ostale.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •