iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 226 of 226

Thread: MTS+VoLTE

  1. #226
    iDrugČlan adam1981's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    49
    Thanks
    183
    Thanked 222 Times in 58 Posts

    Default Re: MTS+VoLTE

    Quote Originally Posted by petarpetrovic View Post
    To za roming već zavisi od operatora, neki vode računa ako pristupaš mreži sa stranog IPa i kreću da naplaćuju roming bez obzira što se kačiš kroz WiFi na mrežu, drugi ne. Sećam se pre par godina kad su mi dolazile kolege iz USa, jedan na AT&T-u je trošio minute i poruke da zove familiju kući po ceo dan jer je u romingu bio samo pola sata dnevno koliko mu je trebalo da dođe do kancelarije iz hotela, drugi na Verizonu je i dalje morao da koristi VoIP i messengere kao mi kad idemo u EU.
    Moze biti da operater obraca paznju. Ja sam vec 8 god na Verizon i od kada postoji Wifi calling trudim se kad izadjem is USA da sam uvek na WiFi nakacen i moj telefon radi kao da sam tamo.



    Evo screenshot kako izgleda (imam i nas broj na esim Telenor).

    @Cuksi
    Nije googlefi.

    Inace ima i google voice. Dobijes virtuelni broj (koji mozes da menjas). Ja npr taj broj dajem nebitnim ljudima i za registracije po saktovima da eliminisem spam call na redovan broj.

    Takodje taj broj koristim da zovem npr nekog u Nemacku (ko nema Viber, Whatsapp itd). Dakle na redovan fiksni ili mobilni. Cena ka eveopi je
    $0.01 (dakle cent - cisto da nije besplatno).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to adam1981 For This Useful Post:

    Cuksi (23-10-2022)

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •