iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 13 of 125 FirstFirst ... 311121314152363113 ... LastLast
Results 181 to 195 of 1861

Thread: Banke u Srbiji - poređenja

  1. #181
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member miodrage's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Subotica - Beograd, Serbia
    Age
    47
    Posts
    2,114
    Thanks
    145
    Thanked 764 Times in 499 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Citam ovo, i naravno da ne sumnjam jer verujem ljudima koji ovde pisu, vise puta su mi i izasli u pomoc, i sl. i mislim da je komunikacija na forumu sasvim dobra. Ja sam dugogodisnji klijent RFB, i nikad nisam imao problema, a u posednjih 7 godina, za mene je sve sa bankom med i mleko. Zbog, Bogu hvala, vrlo pristojnih primanja za drzavu Srbiju, presao sam na Premium acc, imam licnog bankara, (pisao sam o tome) i koju licno poznajem, sve zavrsavam telefonom unutar par min. Kad bas moram da udjem u poslovnicu, sve je vec pripremljeno i ceka me.
    Apple Pay koristim od prvog dana kada su poceli kod nas bez ikakvih problema.
    Od racuna imam dinarski tekuci, devizni stedni, devizni aVista, drugi devizni tekuci, i hartije od vrednosti. Takodje imam i nekog mizernog ucesca u Raiffeisen Euro Cash fondu, cisto onako, stosa radi.
    Obzirom da Subotica nije veliki grad, prakticno sve zaposlene u banci znam, a i nekoliko drugara iz razreda iz srednje je nekada radilo u RFB.
    I da, kad sam morao u drugim gradovima (BG, NS) da idem u banku nikad problema nisam imao - jedino cekanje, koje i mene izludjuje... Sada znam kakvo je ovo vreme sa COVID-19 infekcijom, i zato sam vrlo srecan sto imam licnu bankarku sa kojom sve mogu telefonski unutar 5 min da resim.

    Sa druge strane, supruga mi ima racun u komercijalnoj, i vise puta smo se i posvadjali jer je bandoglava i ne zeli da prebaci racune u RFB.
    Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

  2. #182
    iSrbijaHero djoni1980's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    529
    Thanks
    1,859
    Thanked 308 Times in 179 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Quote Originally Posted by Didule View Post
    Na Banjici imaju bankomat, ali koji nije na ulici, nego u samoj banci. I sad ti da bi dosao do tog bankomata, moras da cekas u istom tom redu u kom cekaju svi, od baba koje dizu penziju na salteru, do ljudi kao sto sam ja cekao koji su dosli da otvore racun i slicno. Onda se povremeno pojavi taj cuvar, pa onda on kao pira svakog zasto je dosao i onda on kao pamti ako si bankomat, pa ti dozvoli da mu pridjes kada on proceni da moze, ako ne zaboravi da cekas za bankomat naravno...
    Ne moraš da čekaš na bankomat u redu sa ostalima koji idu na blagajnu. Ja u Novom Sadu najčešće odlazim do bankomata na Bul. cara Lazara koji je takođe u ekspozituri, odem na početak reda i pitam da li neko čeka na bankomat, po pravilu ne čeka niko, i odmah ulazim. Takođe sa karticom možeš da uđeš u ekspozituru i van radnog vremena banke, kad u njoj nema niko, i pristupiš bankomatu

  3. #183
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,486
    Thanks
    2,276
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Ja sam probao vise puta preko online chat-a RFB da se raspitam za otvaranje racuna. Prvo pise vreme cekanja 3 minuta, cekao pola sata i nista ili se sam chat ugasi. Juce probam ponovo i jave mi se operater i dobar dan izvolite, kad postavim pitanje chat se zatvori. I tako tri puta. Po meni bolje da ugase te funkcije ako vec ne mogu da rade kako treba nego ovako da daju utisak da su banka u rasulu. I da ne postuju klijente.
    Jel mozda neko od vas koji koristite RFB moze da mi kaze jel moze uz osnovni paket da se uzme kreditna kartica bez prebacivanja zarade u RFB ? Posto mi od njih treba samo apple pay i kreditna kartica koja deli na rate sama (za kupovinu u insotranstvu, kad prodje ovo zlo )

  4. #184
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Banke u Srbiji - poređenja

    Quote Originally Posted by dodo View Post
    PBZ (Intesa) ima Visa sticker karticu s ljepljivom pozadinom koja se koristi baš na takav način.
    Stariji proizvod, bio je fora svojevremeno. Imala sam ju ispod maskice i izazivala čuđenje kad bih samo prislonila mobitel, davno prije svih ovih beskontaktnih aplikacija.


    Daleko je PBZ od banke Intesa..ovim našim nikada nije ni padalo na pamet da ponude sticker-e. U Srbiji je to samo nudio i verovatno još uvek nudi Vip kroz svoju Vip mWallet aplikaciju.

  5. #185
    iPhoneBigFan markop151's Avatar
    Join Date
    May 2019
    Location
    Belgrade
    Age
    32
    Posts
    294
    Thanks
    797
    Thanked 376 Times in 172 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Ima i AIK stikere, ne znam da li su još uvek u ponudi..

    https://www.aikbanka.rs/sr/delatnost...y-pass-sticker


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to markop151 For This Useful Post:

    wifininja (16-07-2020)

  7. #186
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Banke u Srbiji - poređenja

    Nisam znao za AIK..ali žalosno je da ni jedna „velika“ SRB banka tipa Raiffeisen, UniCredit, Intesa, OTP, Erste nije tako nešto ponudila svojim klijentima..to je svojevremeno bila super fora posebno za nas koji smo tek skoro dobili Apple Pay..mislim da bi mnogi upravo iz tog razloga uzeli te sticker-e i zalepili ih na svoj iPhone.

  8. #187
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member iMorris's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,921
    Thanks
    396
    Thanked 1,087 Times in 445 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Ne bih zalepio stiker na telefon ni da mi plate

  9. The Following 5 Users Say Thank You to iMorris For This Useful Post:

    Cuksi (16-07-2020),Yikwo (21-07-2020),aw_snap (16-07-2020),dervisbegovic_ (16-07-2020),s a l e (16-07-2020)

  10. #188
    iPhoneBigFan dodo's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    257
    Thanks
    122
    Thanked 105 Times in 77 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Pa nije super glue u pitanju. Lako se odlijepi, ne ostaje trag. A tko ima masku ne vidi se što je ispod.
    Danas ju je malo pregazilo vrijeme, no i dalje je u ponudi valjda za ljude koji se boje aplikacija ili imaju stare/dummy mobitele ali žele imati praktičan način kupovine.

  11. #189
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Super je to fora sa sticker-ima. Ko kaže da moram da se lepi. Samo gurneš ispod case-a i ćao. Sve fercera. Apple Pay ready

  12. #190
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Konačno!



    Jel zna neko sta se dešava ako je uopšte ne podignem pošto mio apsolutno ne treba?

  13. #191
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Otiđi bre uzmi je..možda je za koji dan ubace na Apple Pay

  14. #192
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    BG
    Posts
    503
    Thanks
    403
    Thanked 162 Times in 112 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    @Didule

    Koliko si cekao? Meni su rekli da ce biti u cetvrtak... ali jos nisam dobio sms.

  15. #193
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Nisam siguran. Ima jedno desetak dana od kada sam potpisao ugovor.

  16. The Following User Says Thank You to Didule For This Useful Post:

    s a l e (16-07-2020)

  17. #194
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,486
    Thanks
    2,276
    Thanked 726 Times in 397 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    NBS je uvela zakon da sve banke moraju svojim klijentima da izrade Dina karticu. Ali mislim da nemas obavezu da je preuzmes ako ti ne treba.
    Mada da znas da nekad nije lose imati rezervnu karticu. Meni se desilo da bankomat proguta glavnu karticu i onda corak. Isto tako na CarGo mozes da dodas samo jednom karticu, sto znaci kad je obrises ne mozes vise istu da koristis. Pa mi je tu opet pomogla rezervna kartica tj dina. Tako da nije lose imati makar stajala u fioci, ne trazi ni 'leba ni vodu

  18. #195
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    BG
    Posts
    503
    Thanks
    403
    Thanked 162 Times in 112 Posts

    Default Re: Banke u Srbiji - poređenja

    Moras da je preuzmes.

  19. The Following User Says Thank You to s a l e For This Useful Post:

    dervisbegovic_ (16-07-2020)

Page 13 of 125 FirstFirst ... 311121314152363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •