iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

  1. #1
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Lightbulb Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

    Postoji li neki program ili site koji sam prebaca Download Link u Direct Download link sa sajtova poput 1fichier, uptobox, clicknupload i sl.

    Veliko hvala.

  2. #2
    iNovajlija
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1
    Thanks
    0
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Odg: Re: Mac aplikacije koje su trenutno besplatne ili na popustu


  3. The Following User Says Thank You to livada123 For This Useful Post:

    kylle (30-03-2020)

  4. #3
    iPhoneBigFan djole1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Trstenik
    Posts
    133
    Thanks
    184
    Thanked 335 Times in 104 Posts

    Default Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova



    https://alldebrid.com/
    Ja koristim ovaj, imas 7 dana trial pa probaj....4€ je mesec...i mozes da vuces sa uptobox/1f/RapidGatora... cak i torente vuce....


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    iPhone 15 Pro | iPad Air 3

  5. The Following User Says Thank You to djole1989 For This Useful Post:

    kylle (09-04-2020)

  6. #4
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

    Ja koristim real debrid. Mislim da je najpovoljniji od ovih ozbiljnih servisa a radi bez greske. Cijene su mu odlicne, 3 mjeseca je 9 eura ili 6 mjeseci 16 eura. Odlicna stvar koji ima siroku upotrebu, od premium linkova za Kodi do skidanja fajlova bez cekanja punim brzinama sa manje vise svih poznatih servisa

  7. The Following 3 Users Say Thank You to DSA For This Useful Post:

    kylle (09-04-2020),rikee (08-04-2020),smera (08-04-2020)

  8. #5
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

    Upravo taj sam pazario, za godinu dana nekih 25€ sto je stvarno dzaba za takve privilegije, ja sam presrecan. A i mislim da je moguce podeliti na nekoliko osoba da koriste u isto vreme.

    Svaka preporuka, a u kombinaciji sa Jdownloader-on i alicnim programima za sve ljude koji dosta skidaju file-ove, nema bolje varijante.

  9. #6
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

    Quote Originally Posted by kylle View Post
    Upravo taj sam pazario, za godinu dana nekih 25€ sto je stvarno dzaba za takve privilegije, ja sam presrecan. A i mislim da je moguce podeliti na nekoliko osoba da koriste u isto vreme.

    Svaka preporuka, a u kombinaciji sa Jdownloader-on i alicnim programima za sve ljude koji dosta skidaju file-ove, nema bolje varijante.
    Kod RD samo pazi da ne moze vise od jedne konekcije istovremeno. Znaci nema simultanih konekcija istovremeno. Ali ti mozes aktivirati na vise uredjaja, samo pazi ovo naprijed, blokirace ti account

  10. #7
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: Program koji sam prebacuje Download Link u Direct Download link sa sajtova

    Verovatno je to kod ovog sajta koji si naveo, ja za ovaj drugi gde je postavljen screen shot, bas koristimo ortak i ja, samo trazi ponovno logovanje, to je sve.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •