iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 90

Thread: N26 Apple Pay

  1. #16
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    OK
    Kapiram. Imam familiju u CH,pa bi moglo tamo,onda.

  2. #17
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    U Švicarskoj je tek nedavno N26 startao, vjerojatno nudi puno manje toga nego u Njemačkoj a i Švicarska ima neke svoje posebne zakone po pitanju slanja i primanja novaca tako da obično i nisu baš najidealnija zemlja i uvijek se nešto dodatno plaća kod njih što je drugdje free. Sigurno imaš još nekoga unutar EU, čak je i Slovenija bolji izbor

    Iako, ponavljam, najidealnija zemlja je Njemačka za N26, ako se ikako može.

  3. The Following User Says Thank You to edward For This Useful Post:


  4. #18
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Ovo da se moze odmah prijaviti na apple pay, mogu licno potvrditi. Ja je koristim i radi odlicno. Evo ako neko bude htio da proba, stavicu i ja svoj referral


    https://n26.com/r/muhamedo5309

  5. #19
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    @iJoker probaj preko ovog sajta: https://www.mailboxde.com/
    Ja sam koristio slican u UK i USA. Dobijes adresu na koju mozes da primas postu i pakete unutar Nemacke (gore sa linka je servis za Nemacku). I odradi registraciju za N26.
    Moram da vidim sta nude N26 pa mozda otvorim

    @edward jesi probao da dodas N26 karticu na USA PayPal ?

  6. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:


  7. #20
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    @Cuksi - nisam, imao sam je na njemačkom PayPal-u, AppStore-u i sl. Radilo bi na USA PayPal-u za određene usluge, no za recimo američki AppStore ti treba kreditna kartica a N26 je debitna.

    Mailboxde.com je odličan servis no za ovakve stvari bi ipak izabrao neki malo manje poznat baš da ne bode u oči mailboxde adresa. Poznanik je koristio Tiptrans i kaže da radi odlično, mislim da je rekao da ga je 20 eura sve zajedno koštalo sa slanjem. Slovenci imaju neki svoj sličan servis koji su masovno koristili za njemački N26 dok slovenski N26 nije imao ApplePay, ne mogu se sjetiti imena no znam da su pričali da nešto sitno plaćaju, oko 8-9 eura...

  8. The Following User Says Thank You to edward For This Useful Post:

    Cuksi (19-04-2020)

  9. #21
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Inače sa otvaranjem njemačkog N26 automatski vam se otvara pristup masi drugih njemačkih sličnih servisa (koji imaju i ApplePay) jer je u pitanju pravi njemački bankovni račun koji se u mnogim stvarima u Njemačkoj koristi za identifikaciju ljudi kod pristupa drugim servisima. Tako primjerice bez dodatne provjere (slanja osobnih podataka, osobne i sl.) dobivate i pristup Klarni, poznatom švedskom servisu za plaćanje koji vam daje pravu švedsku kreditnu Visa karticu sa odobrenim limitom (za početak vam odobre 1,000 eura a kasnije ovisno o vašoj urednosti plaćanja računa taj limit raste, ja sam nakon godinu dana korištenja na 2,300 eura). Osim dodavanja na ApplePay i sl. Klarna vam nudi i odgodu plaćanja tj. plaćanje na rate bez kamata u gotovo svim poznatijim europskim i američkim dućanima odjeće. Sam servis je besplatan, osim kad ne platite račun ili radite dodatno cjepkanje računa kasnije - tad plaćate kamatu.

    Ovo je izbor fizičkih kartica (koje kasnije vam budu prikazane i preko ApplePay-a)



    Prošle godine su bili sa N26 rame uz rame kao dva najvrijednija europska fintecha. Iza Klarne stoji švedska Klarna Bank AB.



    Inače Visa kartica vam dolazi u pink koverti koja je iznutra omotana ovim "krznom" kad Snoop Dogg diže kovčeg na kraju spota

    Znači koverta je full debela i sve "dlake" vire van iz nje


  10. The Following 3 Users Say Thank You to edward For This Useful Post:

    DSA (16-04-2020),jetblack (17-04-2020)

  11. #22
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    @edward
    Da li ima neko ko bolje poznaje ovu tematiku od tebe?
    Uvek puno iscrpnih informacija.
    Svaka čast.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to zikicz For This Useful Post:

    edward (16-04-2020),jetblack (17-04-2020)

  13. #23
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    44
    Posts
    259
    Thanks
    32
    Thanked 134 Times in 55 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Koji jezik treba njemački ili engleski


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #24
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default N26 Apple Pay

    Quote Originally Posted by xyz View Post
    Koji jezik treba njemački ili engleski


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pricas na engleskom sa supportom. Samo se naoruzaj zivcima, trazice ti sto puta da okrenes pasos i licnu ili vozacku iz svih uglova da se uvjere u autenticnost valjda

  15. The Following User Says Thank You to DSA For This Useful Post:

    xyz (16-04-2020)

  16. #25
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    44
    Posts
    259
    Thanks
    32
    Thanked 134 Times in 55 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Ma stoka ,već sam izgubio živce! 25’ne mogu kao da uspostave video poziv!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #26
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Uzmi u obzir da su veze i vise nego preopterecene.

  18. #27
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Ja recimo imam problem sa dostavom Klarna kartice, vec dva puta im se vraca i po automatizmu je poniste. Adresa je naravno za dostavu stavljena ista ona kao i za N26 gdje su uredno stigle Mastercard i Maestro od N26. Ne znam u cemu je problem, jer u samoj aplikaciji imas da uneses tacnu adresu za shipping gdje uredno unesem podatke od rodjaka koji zivi u DE.

  19. #28
    iSrbijaHero edward's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    Zagreb
    Posts
    616
    Thanks
    74
    Thanked 269 Times in 175 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    @DSA Jesi siguran da je dobra adresa koju si stavio? Možda tvoje prezime se ne podudara sa prezimenom rodbine pa poštar ne zna u koji sandučić staviti (ako je stan u pitanju). Baš čudan problem...

    @xyz Ja sam sličan problem imao za verifikaciju na jedan drugi servis, stalno izbacivalo da je loša veza, loš internet kad sam bio spojen na mobilnu vezu, a nije loša bila 100% kad 4G vuče 300 Mbps na mojoj lokaciji. Onda stavio na wifi koji je jedno 100x sporiji od 4G i kažu super veza i sve prošlo

    I da, kao što je DSA već spomenuo okreću osobne dokumente iz stotinu uglova, stavi prst na ovaj dio, okreni ovako, pa sad stavi paralelno sa visinom očiju .. mislim wtf

  20. #29
    iSrbijaHero DSA's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Age
    47
    Posts
    548
    Thanks
    256
    Thanked 131 Times in 76 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Quote Originally Posted by edward View Post
    @DSA Jesi siguran da je dobra adresa koju si stavio? Možda tvoje prezime se ne podudara sa prezimenom rodbine pa poštar ne zna u koji sandučić staviti (ako je stan u pitanju). Baš čudan problem...

    @xyz Ja sam sličan problem imao za verifikaciju na jedan drugi servis, stalno izbacivalo da je loša veza, loš internet kad sam bio spojen na mobilnu vezu, a nije loša bila 100% kad 4G vuče 300 Mbps na mojoj lokaciji. Onda stavio na wifi koji je jedno 100x sporiji od 4G i kažu super veza i sve prošlo

    I da, kao što je DSA već spomenuo okreću osobne dokumente iz stotinu uglova, stavi prst na ovaj dio, okreni ovako, pa sad stavi paralelno sa visinom očiju .. mislim wtf
    Pa pazi, aplikacija pita koja adresa je adresa za dostavu. I tu stavim podatke od rodjaka, nije nam isto prezime. Ali kazem aplikacija trazi sve podatke da se unese za shipping

  21. #30
    iSrbijaHero
    Join Date
    Dec 2014
    Age
    33
    Posts
    630
    Thanks
    27
    Thanked 158 Times in 108 Posts

    Default Re: N26 Apple Pay

    Edward, koristio tvoj kod upravo da znaš. I sada završio video poziv sa njima, sve ok. U aplikaciji mi stoji “verification in progress”. A ovaj što je radio verifikaciju mi rekao da mogu odmah početi da koristim Apple pay sa virtuelnom karticom. Da li treba neko vrijeme da on tamo nešto završi ili?
    iPhone 12 Pro, MacBook Pro M1, Apple Watch Series 6

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •