iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Apple Store Gift Card

  1. #46
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2013
    Age
    39
    Posts
    106
    Thanks
    48
    Thanked 42 Times in 27 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Quote Originally Posted by makistanke View Post
    Vec dve godine uspesno kupujem apple gift card, međutim sad kada sam pokušao da dopunim balance istom metodom neće. Izbacuje ovu grešku, da li sam ja jedini? Probao sam sa Komercijalnom Karticom i sa RF


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A kako nasi podaci kartice a americka adresa jeli fejk ili sta ne razumem hteo sam i ja da kupim nesto nego neznam kako da to stavim da radi moja kartica


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #47
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Najnormalnije radi, mozes preko Apple Store aplikacije na telefonu ili prako weba na Apple sajtu gde se, pri kupovini, logujes sa tvojim Apple ID nalogom. Ispisu tvoje podatke ali platis najnormalnije nasom karticom.

  3. #48
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Juce popodne ok 13h narucim gift card preko Apple store-a da mi posalju na mail. Nakon 3 sata proverim da vidim sta se desilo nema mail-a, udjem na nalog da vidim status (imaju ona 3 statusa poruceno prsessing delivered) izbaci mi gresko Something went wrong.
    Probam da se ulogujem izlogujem opet ista greksa. Kontaktiram preko chat-a apple support (inace greskom sam prvo usao na video poziv sa podrskom koja je za gluve , izvinuo se i nasao obican chat). Odgovor je bio da se uopste ne vidi da je kartica porucena, naravno pare skinute sa racuna. Resenje je bilo da me neko pozovie iz napredne podrske za sat vremena.
    Niko nije pozvao nakon dva sata, proverim opet mail dobio survey da ocenim podrsku. Tu sam ih nacistio nagrdio, rekoh mozda se neko javi.
    Posto je vec bilo kasno rekoh sutra cu da se ganjam sa njima, naci cu nacin da ih pozovem (kao sto su neki clanovi sa foruma zvali). Medjutim jutros kad sam ustao i proveravao mail nadjem gift card da je stigao
    Posto mi je ovo bio drugi put da porucujem i prosli put nije bilo ovako, shvatim da sam porucio sa istog mail-a tj. nalog ima istu adresu kao ona koja prima gift card. E sad mozda je bilo do ovoga a mozda je bio samo neki zastoj u sistemu.
    Tako da za svaki slucaj birajte drugu adresu, izgleda nisu navikli da ima onih koji salju sami sabi gift card
    Rekoh da podelim mozda ce nekome znaciti, a da se ne nervira kao ja. Inace hteo sam da uplatim Apple tv+ i da se malo opustim na nedeljno popodne

  4. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    LDV20 (04-10-2021)

  5. #49
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Ja sam do sad evo dve godine sve sa iste adrese kupovao i nije bilo problema a znam za jos jednog forumasa koji je imao navodno problem jer su adrese iste. E sad dal je do adresa stvarno ili samo zabaguje nesto ko ce ga znati.

  6. #50
    iSrbijaLegend LDV20's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Belgrade
    Age
    35
    Posts
    2,109
    Thanks
    745
    Thanked 1,245 Times in 675 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Ja sam jednom pre oko dve godine nakon više uspešnih transakcija imao problem sa hotmailom. Posle kada sam zvao support su mi rekli da ume iz nekog razloga da zabaguje kada treba da se šalje na hotmail adresu. Od tada koristim gmail.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #51
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Ma ja nisam mogao ni status da proverim proucene Gift kartice, izbacivalo gresku. Vec sam mislio da cu morati da se mlatim sa podrskom.
    Prvi put kad sam porucivao sve proslo bez problema, a ovo sad trajalo 12 sati.

  8. #52
    iPhoneBigFan Zokifcrs's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Majdanpek
    Posts
    325
    Thanks
    309
    Thanked 189 Times in 80 Posts

    Default Re: Apple Store Gift Card

    Nemojte više sa istog mejla na isti. Nekoliko puta sam imao problem. Dva različita i sve radi kako treba.

    Послато са SM-F711B помоћу Тапатока
    iPhone 7 plus, Jet Black

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •