iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 80

Thread: Supernova kablovski operater

  1. #61
    iPhoneBigFan dachakragujevac's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Kragujevac
    Age
    43
    Posts
    444
    Thanks
    287
    Thanked 241 Times in 129 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Mislim,kada npr dodju da mi instaliraju njihovu televiziju i internet. Odakle razvode kablove ili sta vec? Nesto nisam siguran da su imali neke svoje po Kragujevcu. Kao sto SBB i mts imaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #62
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Imaju svoja cvorista tj centrale odakle vuku kabl, a mogu da koriste i Telekomovu mrezu
    Note 8 DS

  3. The Following User Says Thank You to Azimuth For This Useful Post:

    dachakragujevac (24-06-2020)

  4. #63
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Posto je exe-net od prvog postao deo supernove samo da iskoristim priliku da ih ispljujem i ovde jer od kako smo primorani da koristimo usluge ovog provajdera drugi put nemam net na duze.

    E sad ono sto je za pljuvanje je to sto tehnicka podrska meni ladno kaze da sacekam do sutra jer je nezgodno da ekipa izlazi po kisi na intervenciju na zgradu. Ej u 17h ponedeljak ladno nece da izadju jer pada kisa kao da sutra ne moze da pada.

    Ne znam kako da raskinem ugovor jer sam na dve god stim da mi je prva gratis i ocigledno ce na nos da mi izadje. Ali odma bi otiso da ih odjavim jer je meni ovo vrhunski bezobrazluk!

  5. The Following User Says Thank You to kursula82 For This Useful Post:

    televes (07-12-2020)

  6. #64
    iSrbijaLegend zikicz's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    4,881
    Thanks
    2,331
    Thanked 2,155 Times in 1,226 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Sta te cudi? Vidi gde živimo.

  7. #65
    iSrbijaHero technobuba's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Age
    41
    Posts
    1,419
    Thanks
    670
    Thanked 358 Times in 230 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Ma prekidaj to kako znas! Bolje odmah na nos odjednom nego vazdan po malo na nos da izlazi...
    The positive the negative, the child the moon... This is only a test

  8. #66
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,826
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Najveci krs koji postoji. Ja sam na zalost osudjen na njih, sto privatno, sto i u firmi. Uzas. Malo malo, nema interneta. A njih boli bas briga sto mi na poslovnom planu zbog toga imamo finansijske gubitke.

  9. #67
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Posto nisam obracao paznju do skoro sad tek vidim da postoji opcija mts i supernova. Koja je sad tu razlika kad je valjda supernova u vlasnistvu mts-a ?

    Pitam posto je telekom prosao sa optikom kroz naselje, a koliko vidim paketi na supernova za iste pare dobijam veci protok preko optike. A nacuo sam nesto da mozda postoji snasa da se sport klub pojavi i kod supernove u ponudi. Pa sad se razmisljam da li vredi da se prelazi

  10. #68
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Jel realno da ovi debili nemaju ni airplay ni chromcast?

  11. #69
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Samo ako ti tv podržava AirPlay.

  12. #70
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Misliš da će se pojaviti airplay opcija ako povežem atv? Ovo nije iris go nego supernov tv app. Upravo sam saznao da supernova korisnici nemaju pristup iris go već samo supernova

  13. #71
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Supernova kablovski operater

    Ako ti tv podržava AirPlay samo povežeš tv i tel i gledaš supernova na tv-u. Na to sam mislio.

  14. The Following User Says Thank You to wifininja For This Useful Post:

    Didule (29-07-2021)

  15. #72
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Na ovom screenshot-u sto sam postavio nigde ne vidim opciju za airplay, pa zato pitam da li aplikacija uopste to podrzava? Pitam zato sto mi tv ne podrzava airplay, ali mogao bih da nabavim jedan apple tv 3 koji i tako vise nicem ne sluzi, ali valjda mu radi i dalje airplay, pa da preko njega emitujem na tv. Ali da se ne bih cimao da nabaljam taj apple tv 3 zanima me da li sigurno aplikacija to podrzava, posto mi deluje da ne podrzava ovako na prvu loptu.

  16. #73
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    420
    Thanks
    554
    Thanked 101 Times in 59 Posts

    Default Supernova kablovski operater

    @Didule Podržava samo ako se uključiš screen mirroring (tako radi i iris Go). Ne kapiram sta im je teško da stave ikonicu u samoj app. Samo da te upozorim da stream vuče samo 25fps što je za svaki sport po meni premalo.

  17. The Following User Says Thank You to nenadjow For This Useful Post:

    Didule (29-07-2021)

  18. #74
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    E ok, hvala ti. Onda ću da pojurim ovaj apple tv 3. Mučim muku sa tom Arenom već dugo pa će mi i tih 25 fps biti dovoljno.

    Kad smo već kod toga, probao sam preko browsera na Smart tv-u. Počne da pušta ali se posle 20-30 sekundi zamrzne ili stane na desetak sekundi pa nastavi. Jel ima tu nekog rešenja?

  19. #75
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: Supernova kablovski operater

    Uzeo sam Apple tv 3. Screen mirroring radi, ali opet postoji problem. (( Odavno nisam koristio apple tv pa sam zaboravio razliku izmedju screen mirroring-a i airplay-a. Dakle, razlika je u tome sto airplay moze NEZAVISNO da pusta sadrzaj na uredjaju, dok screen mirroring, kao sto mu i ime kaze, pusta ono sto je na ekranu. To je u ovom slucaju lose, za mene neupotrebljivo, jer ja sada prakticno moram em da drzim ukljucen ekraj telefona 2-3 sata koliko hocu da gledam neki sport (ne moze ni da se iskljuci ekran makar), em za to vreme ne smem da pipnem telefon, posaljem poruku, primim poziv bilo sta, jer sve to momentalno prekida emitovanje (screen mirroring). Dakle NI OVO ne radi ono sto meni treba. Taman sam se ponadao da ci posle godina muke uspeti da dodjem do te proklete arene, ali opet nisam uspeo da dodjem do nje. Jedino ako neko ugradi airplay, ali to ko zna da li ce i kada biti.

    E da, da li je neko mozda pokusao da instalira ovu mobilnu aplikaciju na neki kineski android box? Znam da eon na sbb-u ne radi, zaboravio sam zasto ali ima neka ogranicenja. Jel ovo mozda moze i ako moze jel moze da pusta u full screen-u na full hd rezoluciji? Ako moze, mozda bih uzeo neki jeftini box.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •