Pozdrav,

ima li netko sličan problem kod spajanja iPhone sa PC-em preko USB kabla. Ukoliko baterija na iPhoneu nije puna (tj. barem 80%) - iPhone se stalno isključuje sa PC-a. U dvije minute se tako može 500x uključiti i isključiti i tako u nedogled.. za to vrijeme na iPhoneu se javlja ova poruka koja iskače 500x, sa svakim uključenjem/isključenjem nova na koju ne možeš ni pritisnuti "Vjeruj" jer on se u tih djelić sekunde već isključi i makne se jedna i dođe druga ista poruka.



Sa druge strane na PC-u se otvori iTunes i na njemu se pojavljuje ova greška koja se jednakom brzinom samo umnožava. Također ne možeš toliko brzo klikati "OK" kolikom se on brzinom uključuje i isključuje i svaki put izbaci nova (ista) greška:



Mobitel je iPhone Xs na zadnjem iOS-u, na PC-u su Win7.

Što sam probao već da otklonim ovo? Ne znam ni ja što sve nisam. Problem je već godinama poznat, internet je prepun raznih savjeta no meni osobno ništa nije pomoglo:

- promjena usb porta
- promjena kabla (svi su originali)
- pomicanje kabla
- Settings > General > Reset > Reset Location & Privacy (na iPhoneu)
- Power Options - Change Plan Settings - USB selective suspend settings prebacio na Disabled
- brisanje iTunes backup-a, popratnih foldera koji bi eventualno mogli raditi problem itd

Sve u svemu ne znam više što sve nisam radio. Na 79% problemi, na 80%+ sve radi normalno, barem neko vrijeme. Zna doduše za cca sat vremena opet izbaciti obavijest na iPhoneu da li vjerujem ovom računalu no onda mogu uredno kliknuti na YES, i dalje opet onda uredno radi neko duže vrijeme. No ako je ispod 80% ne ide nikako.

Ima li tko sličan problem i kako ga je riješio?