iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Pistanje

  1. #1
    iDrugČlan vulence00's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Bor
    Age
    31
    Posts
    42
    Thanks
    24
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Pistanje

    Pozdrav! Ovako, imam problem jedan, cini mi se ozbiljniji. Pre par dana telefon mi je poceo pistati u slusalici prilikom odlaznog i dolaznog poziva. To pistanje je prilicno jako, cuje se iz gornjeg zvucnika, tipa kao C4 u CS-u. Ne mogu razgovarati, niti neko moze cuti sta pricam jer se i kod njega cuje to pistanje iz mog zvucnika. Znaci nebitno dal pozivam ili me neko zove, cim se uspostavi veza pocinje beep beep beep beep. Molim za pomoc. Hvala unapred i srdacan pozdrav!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters..."

  2. #2
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Pistanje

    Hahahaha koliko čudan problem. Sagovornik verovatno isto čuje pištanje jer je toliko jako i mikrofon takodje upija zvuk. Jel se čuje i kad prebaciš na speaker? Jel se dešava svud? U svim aplikacijama za razgovor? Probaj u aplikaciji diktafon da snimiš nešto bez veze i onda približi slušalicu na uvo, kao kad razgovarš da čuješ to što si snimio i ako se opet čuje, verovatno je nešto otišlo u slušalici. Probaj restore onda, ako se i dalje dešava onda servis, poželjno ovlašćeni. Čini mi se da u promobi ta slušalica košta oko 6000 dinara, nemoj da me držiš za reč


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  3. #3
    iDrugČlan vulence00's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Bor
    Age
    31
    Posts
    42
    Thanks
    24
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Odg: Re: Pistanje

    Quote Originally Posted by nixysx View Post
    Hahahaha koliko čudan problem. Sagovornik verovatno isto čuje pištanje jer je toliko jako i mikrofon takodje upija zvuk. Jel se čuje i kad prebaciš na speaker? Jel se dešava svud? U svim aplikacijama za razgovor? Probaj u aplikaciji diktafon da snimiš nešto bez veze i onda približi slušalicu na uvo, kao kad razgovarš da čuješ to što si snimio i ako se opet čuje, verovatno je nešto otišlo u slušalici. Probaj restore onda, ako se i dalje dešava onda servis, poželjno ovlašćeni. Čini mi se da u promobi ta slušalica košta oko 6000 dinara, nemoj da me držiš za reč


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Jeste, kad snimam diktafonom i kad pustim cuje se u snimku pistanje. Probao sam restore, nije pistalo prvih nekoliko poziva, ali posle nastavio da pisti. Sad gledam za tu slusalicu sto si mi rekao, na netu pise da kosta sa zamenom 1.500 do 2.500 zavisi od mesta. Sta predlazes?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters..."

  4. #4
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Pistanje

    Pa toliko košta u neovlašćenim servisima. U ovlašćenima nije. Pa s ozbirom da se niko stručniji nije javio i odgovorio na post, moj savet je onda da odneseš u neki lokalni servis. Tamo kao što si napisao košta ~15€. Osim ako ne bi izdvojio veću količinu novca za originalni deo i pravu zamenu i servisiranje kod ovlašćenog servisera. Mada, ko zna da li se to isplati za telefon stari skoro četiri godine. Odluka je na tebi, možeš u neki lokalni servis u tvom gradu i to je to. Samo budi svestan da to verovatno neće biti kao pre, prvenstveno mislim na kvalitet i jačinu zvuka


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. The Following User Says Thank You to nixysx For This Useful Post:

    vulence00 (11-09-2019)

  6. #5
    iDrugČlan vulence00's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Bor
    Age
    31
    Posts
    42
    Thanks
    24
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Odg: Pistanje

    Pretpostavljam da nije kao u ovlascenom servisu, samo mi je bila potrebna tvoja potvrda. Hvala ti puno druze! Javljam kad resim problem...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •