iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Wireless charging

  1. #1
    iDrugČlan vulence00's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Bor
    Age
    31
    Posts
    42
    Thanks
    24
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Wireless charging

    Mozda ima negde ova tema na forumu, ali stvarno nisam uspeo da je nadjem. Kupio sam u Gigatronu iPhone 8 plus i dobio na poklon wireless charger Belkin SWQI i imam Anker adapter od 24W i 2x 2.4A outuput. Da li sve ovo ubija bateriju telefona? Neki savet?
    "I live my life a quarter mile at a time, nothing else matters..."

  2. #2
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Carapanija
    Age
    39
    Posts
    2,793
    Thanks
    275
    Thanked 969 Times in 628 Posts

    Default Odg: Wireless charging

    A mene interesuje na kom principu radi.Ja sam pokusavao sa externom baterijom koja je wireless charging,ali nisam mogao ip8 da konektujem.

  3. #3
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Wireless charging

    Quote Originally Posted by vulence00 View Post
    Mozda ima negde ova tema na forumu, ali stvarno nisam uspeo da je nadjem. Kupio sam u Gigatronu iPhone 8 plus i dobio na poklon wireless charger Belkin SWQI i imam Anker adapter od 24W i 2x 2.4A outuput. Da li sve ovo ubija bateriju telefona? Neki savet?
    Ne ubija. Ja punim sa apple brzim punjacem od prvog dana 2 ajfona i nista im ne fali. Jos stoji na 100% health. Najbitije je ne prazniti telefon do kraja. Znaci ako imas 30% i zuris negde, bolje ga je dopuniti bar do 35% pa nastaviti dalje nego cekati da se isprazni. To je cela filozofija. Anker je skoro jednako dobar kao original. Što se tice principa rada nema nikakvog tu principa, stavis telefon na bezicni punjac i on se puni. Jedino ako ima problema sa telefonom ili punjacem on se nece puniti. Prosto.

  4. The Following User Says Thank You to nikolastojanovi20 For This Useful Post:

    vulence00 (28-07-2019)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •