iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 8 of 8

Thread: Sporo WiFi povezivanje

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member kocka90's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Belgrade
    Age
    33
    Posts
    881
    Thanks
    80
    Thanked 188 Times in 90 Posts

    Default Sporo WiFi povezivanje

    da li neko ima problem sa povezivanjem na nepoznate mreze? Kod kuce mi se iPhone X poveze brzo na mrezu dok bilo koju mrezu u gradu kada stisnem na nju vrti se kruzic sto godina i onda jos sto godina dok ne izadje stranica za registraciju.

  2. #2
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Νέα Πλάγια
    Age
    50
    Posts
    29
    Thanks
    141
    Thanked 10 Times in 8 Posts

    Default Odg: Sporo WiFi povezivanje

    sad mi lakse....
    mislio sam da mi 6s odlazi u penziju..

  3. #3
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,242
    Thanks
    664
    Thanked 2,478 Times in 816 Posts

    Default Odg: Sporo WiFi povezivanje

    Da, dešava se, a dešava se i da izbaci da je netačna lozinka.Očigledno da se Ajfoni se ne vole sa nekim ruterima.

  4. #4
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,253
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Sporo WiFi povezivanje

    Kad izbaci da je netačna lozinka ne odgovara mu signal. Provereno, pokušajte da kad vam izbaci da nije tačna loznika, približite se ruteru i povezaće se. Što se tiče tih registracija, one nekad kasno iskaču jer mu treba vremena da očita taj server ili je jednostavno mnogo ljudi povezano. Retko kad koristim wifi van kuće ali dešavalo mi se isto. Kad sam baš daleko od rutera pokazuje da nije tačna lozinka

  5. #5
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Odg: Sporo WiFi povezivanje

    Ma iphone se 10 puta sporije kaci na wifi od androida, imam i ja taj problem. I na 6s plus i na 5s, a i na ipadu. Isto tako i windows, mnogo sporiji od linuxa
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  6. #6
    iPhoneBigFan igoce's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Novi Sad
    Age
    44
    Posts
    342
    Thanks
    63
    Thanked 230 Times in 188 Posts

    Default Re: Sporo WiFi povezivanje

    I meni isto, imam 3 mreze u stanu od kojih je jedna na 5gz, cesto zna da ispadne sa mreze i da bude no internet connection, problem kod 3 kom. iphone 7 i kod iPad Air, a ruteri su mi na 3m od mene, bez zidova i prepreka, menjao sam i rutere i isto, bratov iPhone 7 uopste ne moze da se nakaci na rutere, uvek mu pise no internet connection i to samo kod nas u kuci, a nema sta nisam probao od podesavanja, jedna mreza nam je otkljucana skroz i ni na nju nece da se poveze, pa koristi mobilni net i spali po 2000din samo na net, dok android uredjaji nemaju nikakve probleme ... Inace koristimo SBB i nece ni na njihov ruter da se nakaci, a ni na nasa dva, neki Tenda i TPlink, mislim nisu neki top modeli, ali za osnovne stvari mora da rade ...

  7. #7
    iPhoneBigFan AlexPa's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Pančevo
    Age
    49
    Posts
    390
    Thanks
    48
    Thanked 103 Times in 95 Posts

    Default Odg: Sporo WiFi povezivanje

    Meni je isto sbb ruter, iphone 7, iphone 7+, ipad air, sve radi savrseno, ruter je ubee.

  8. #8
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,253
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Sporo WiFi povezivanje

    Sestra u stanu ima onaj orion ili kako već, isto tako ima dve ili tri mreže i uvek imam probleme da se povežem. Ima najjači paket a internet mi je prespor, youtube mi secka dok na laptopu radi perfektno. Primetio sam na više mesta da mi se to dešava. Kući hvala Bogu, nemam nikakvih problema osim da mi nekad zabode, povezan je radi full i onda samo ukoči na nekoliko sekunde i učita(ovo mi se dešava samo na yt i deezeru), mislio sam da je to rutera, zamenio istim i ostalo je tako. Isto je i na 6s plus i na 7, ne kapiram

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •