iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Telenor promena paketa

  1. #1
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Telenor promena paketa

    Pre par dana sam produzio ugovor sa Telenorom. Dobio sam popust koji sam imao i ranije (za stare korisnike), medjutim rekli su mi da moram da promenim paket, na neki od aktuelnih. Ranije sam koristio play+20 na kome sam mogao da biram dva servisa bez ogranicenja na premium i ne premium. Koristio sam hbo go i deezer. Sa novim paketima uveli su da se u total 2 paketu, koji je negde najslicniji po ceni ovom mom dosadasnjem, mogu izabrati dva servisa, ali samo jedan iz premium i jedan iz ostalih ponudjenih. Problem je sto su oba servisa koja sam do sada koristio, premium, sto znaci da mogu da izaberem samo jedan, ili moram da idem na skuplji paket, sa cetiri servisa, gde mogu da izaberem dva premium, sto meni ne odgovara, jer vec ovaj total 2 je skuplji od mog prethodnog, a jos mi prakticno uzimaju jedan servis.

    E sad, imam tu par pitanja zbog kojih sam i otvorio temu. Prvo, paket je zvanicno promenjen i u telenor aplikaciji pise da je promenjen i da, sto je bitno za ovu pricu, NEMAM ni jedan dodati servis. Dodao sam deezer, kao prvi, pri cemu je pisalo da je cena aktivacije 0 rsd, sto je i normalno. Medjutim, onda sam usao u hbo go cisto iz radoznalosti i tamo je TAKODJE pisalo da je cena aktivacije 0 rsd, iako bi prema tim novim pravilima to trebalo da bude drugi premium servis, koji bih morao da platim. Da sve bude jos zanimljivije, posto mi je hbo go bio vec instaliran i ulogovan na tv-u, on i dalje najnormalnije radi na tv-u. Sad se ja pitam, a pitam i vas, da li kapirate sta se ovde desava? Da li je u pitanju neki propust Telenora, ili mozda ima neke veze sa tim sto meni zvanicno ugovor istice krajem juna, iako sam ga vec produzio i vec promenio paket, ili mozda ima neke veze sa aktuelnim mesecom, pa se mozda servisi prekidaju na kraju meseca?

  2. #2
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Odg: Telenor promena paketa

    Servisi se prekidaju na kraju meseca. Zato sto kad sam ja menjao servis (HBO GO u NBA), rekli su mi da ne mogu novi izabrati do pocetka sledeceg meseca.

  3. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    Didule (29-05-2019)

  4. #3
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Odg: Telenor promena paketa

    E hvala. Jos nesto. Jel meni ostaje nalog na deezeru i hbo go i ako mi ga deaktiviraju na telenoru? Znaci ako sam pravio neke plejliste i slicno hocu li to imati kada ponovo aktiviram servis?

  5. #4
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Odg: Telenor promena paketa

    Koristim Deezer ali ga nisam gasio Ali ja mislim da ostaje posto se pravi posebno nalog, mislim da samo blokiraju koriscenje. Moje misljenje da radi tako

  6. The Following User Says Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    Didule (29-05-2019)

  7. #5
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    46
    Posts
    1,111
    Thanks
    494
    Thanked 150 Times in 106 Posts

    Default Re: Telenor promena paketa

    Ako na pripejdu aktiviram totalno sve-50%
    Da li mogu da dodam i interneta jos
    Npr. 12GB 30 dana
    Hocu li zadržati minute razgovora iz prethodnog paketa i povećati internet
    Ili će prethodni nestati a ostati samo internet?
    MacBookPro 13" 10.12.4 /iPad2 3G 9.3.5/iPadMini WiFi 8.1.2/iPhone7 10.3.1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •