iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 11 of 11

Thread: MacBook 12" late 2016

Threaded View

  1. #1
    iSrbijaHero matrix's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Berlin
    Posts
    979
    Thanks
    148
    Thanked 978 Times in 360 Posts

    Default MacBook 12" late 2016

    Pozdrav svima,

    samo bih zeleo ovu priliku da iskoristim i ispoljim svoj bez i nezadovoljstvo novijim Apple Hardware-om i da vidim da li se i ovde na forumu ,ovo sto i meni, desilo ostalim clanovima-->kako bih mogao lepo posle da napisem jedan Email Apple-u.

    Imam gore pomenuti uredjaj koji mi iskljucivo sluzi za gledanje filmova i surf po webu, kad kad i neki office opalim i malo SAP ali to bi bilo to posto mi je tercijarni kompjuter koji koristim. Cuvam ga uvek tasni i punim uvek iskljucivo na original punjacu koji sam dobio uz njega.

    Pre 3 meseca je poceo ekran da flickeruje po malo pa sve vise sve do pre koji dan kad nije hteo da se upali. Uz par reboot-a i dodje nekako k sebi ali dok se ne upali prodje dobroh 10min. Posle radi sve ok i bez greske.

    Odneo ga ovde u ovlasceni service i kad sam dobio predracun od 500€ stvarno mi nije bilo svejedno.
    Prvo: Izasao je iz garancije tacno kad je pocelo to da se desava. Drugo: Da li je moguce da mora ceo Display Assembley da se menja, a ne npr flex kabel ili slicno?!

    Stvarno mislim da nije uredju da se kompjuteri kvare tacno pri izlasku iz garancije (mom drugaru se isto tako desilo (ali sa maticnom plocom). Nisam uzeo apple Care + jer zaista nisam bio upoznat da su ovako losi uredjaji i moje dosadasnje iskustvo je bilo i vise nego odlicno.

    Kakva su vasa iskustva i kakvo je vase misljenje u vezi generalne price da Apple pocinje da pravi uredjaje koji lsluze samo par godina (rumers in internet).

    Sve najbolje.
    Last edited by matrix; 07-05-2019 at 13:37.
    iPhone 13 mini /iPad Air2/ TV 4K/Mac Mini/ Watch 5/MacBookAir/AirPods Pro

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •