iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 6 of 6

Thread: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

  1. #1
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Imam smešan problem. Bio sam u žurbi i ušao sam sa satom da se istuširam, kad sam to skontao odmah sam ga skinuo sa ruke, pustio vodu preko samo da pena od šampona ode i stavio ga na peškir. Posle toga sam ga samo obrisao lepo, stavio na ruku i sve je to prošlo i zaboravio sam to. I uveče meni zvoni a zvuk je užasan i čuje se stvarno loše, pišti, užas. Tek onda sam uključio kao ono za izbacivanje vode ali to se već sve osušilo i zvuk je i dalje užas. Onda sam ponovo prešao običnom vodom jer sam pomislio da se šampon osušio pa zato i posle toga izbacio vodu normalno ali i dalje identično. Kvasio sam ga i pre toga dva puta, samo što sam izbacio vodu iz one opcije i posle 2/3 sata sve je bilo normalno... Ima li ovde nekog spasa?
    Serija 2 je u pitanju

  2. #2
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    667
    Thanked 2,488 Times in 818 Posts

    Default Re: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Ima li tvojim mukama i problemima kraja, znas kako se kod nas u kraju to resava, moras neku ciganku da.....i sve ce biti u redu

  3. The Following 4 Users Say Thank You to p.pera For This Useful Post:

    SG999 (10-04-2019),bbrks (10-04-2019),bobanbg9 (10-04-2019),vvvlaki (11-04-2019)

  4. #3
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Ali realno moram priznati.....nikad u zivotu nisem sreo, cuo ni vdeo coveka sa tolikim problemima sa gadzetima. Uzas....

  5. The Following 2 Users Say Thank You to bbrks For This Useful Post:

    SG999 (10-04-2019),bobanbg9 (10-04-2019)

  6. #4
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    944
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Drzi ga malo na suncu i moli Boga da radi sve kako treba.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to bobanbg9 For This Useful Post:

    SG999 (10-04-2019),nixysx (10-04-2019)

  8. #5
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Ja sam pre imao problema jer model koji sam koristio je bio užas, ja u servis zbog kvara nisam otišao dve godine. Menjao sam bateriju ali ništa nije crklo. I stvarno nikog nisam pitao za popovanje, već za pomoć. Zamolio bih vas da stvarno ne ostavljate suvišne komentare. Da li sam ja imao 300 problema ili nisam, moja stvar. Ako možete da mi pomognete hvala, ako ne možete, zaobidjite post. Kad završim fax, možda ću moći sebi da priuštim top najnoviji model kao većina vas na forumu, kom ništa neće faliti pa ću onda po forumu samo da ostavljam postove sličnog značenja. Razumem za šalu, naravno i te kako ali ne morate na svaki drugi post, vezan za bilo šta da ostavljate takve komentare. Nisam se uvredio, nemam razlog, na internetu smo ali imam problem sa uredjajem koji je vodootporan, dao sam 30000din za njega i on na ovakvu glupost da crkne a dobijam ovkakvu pomoć? Hvala, google mi je pomogao nakon sat vremena kopanja i našao sam odgovore na nekom isto forumu iz 2015. još za seriju 7000.

  9. #6
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Problem sa zvučnikom nakon kvašenja

    Ma bre .....ovo vise nije sala. Ali da si samo malo vise vodio racuna o gadzetima, garantujem da bi se sacuvao od 80% problema koje si do sada imao.
    Veruj mi kad ti kazem, da si postao etalon problema na ovom forumu. Pa potrudi se malo.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to bbrks For This Useful Post:

    3gs (11-04-2019),SG999 (10-04-2019)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •