Pozdrav,

u zadnje vrijeme sve više razmišljam da uzmem jedan Apple Watch no buni me razlika između svih tih generacija. Našao sam na internetu neke okvirne razlike no to mi se onako na prvu čini kao nijanse (malo veći ekran, bolja baterija, izdržljiviji pod vodom i sl.), pa bi volio od nekog tko se malo bolje razumije u sve te generacije iz prve ruke čuti - koliko sva ta razlika u svakodnevnoj uporabi zaista igra ulogu. Osobito danas kad možeš po oglasima naći novi novcati (neotvoren) apple watch 2 ili 3 za 5x manju cijenu od četvorke. Mislim, sutra će izaći tako petica sa još pola milimetra većim ekranom, 2 milimetra tanja, 10 minuta izdržljivija pod vodom i sa 5mAh boljom baterijom - sve za ponovno 5x veću cijenu od četvorke - da li je to zaista jedina razlika između njih? Kakva je software-ska podrška?

Ono za što bi meni najviše služio taj sat je slušanje muzike, notifikacija poruka i ApplePay i to je to. Za sada, možda samo nisam dobro upućen što sve nove generacije mogu a stare ne mogu pa se "navučem" ipak na te novije. Zato bi volio neki konkretan savjet iz prve ruke prije nego se zaletim i bude kasno