iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 1 of 1

Thread: Android TV Box H96 Max+

  1. #1
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Android TV Box H96 Max+

    Vec dugo vremena nisam nista radio sa Android TV Boxevima, pa nabavih preko Kineza (Geekbuying) za 55EUR novi H96 Max+, koji mi se ucinio da ima vrlo dobre specifikacije: Android 8.1, CPU RK3328, 4 core 64 bit Cortex A53, GPU Penta Core Mali 450 do 750Mhz, RAM 4GB, ROM 64, dual wifi 2.4/5G, eternet port, SD card slot, USB 3.0 i 2.0. Uz box dobija se power adapte, HDMI kabl i daljinski.
    Box je dosao sa vec peinstaliranim aplikacijama, kao sto su Google playstore, Youtube, Netflix, kao i rokchip verzija najnovijeg Kodija 18, RKMC. Ne znajuci da je ova specijalna verzija Kodija vec instalirana, pokusavao sam da instaliram Kodi Leia 18, sto mi naravno nije uspelo.
    Ono sto mi je bilo bitno je da ima veliki RAM od 4GB i veliki ROM of 64GB i prvi utisak je dosta dobar, sve aplikacije ukljujucjuci i Kodi su dosta fluidne, nije bilo zastoja u strimovanju. U podacima je navedeno da ocitava i 4K video, sto jos nisam probao.
    Daljinski ima osnovne funkcije, zadovoljava bazicne potrebe, ali je bolje imati bezicni malu tastaturu (koliko sam video, samo sa daljinskim mozete da upalite i ugasite box na stand by). Videcemo kasnije kako ce se pokazati.
    IMG_2685.jpgIMG_2684.jpg
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  2. The Following User Says Thank You to smera For This Useful Post:

    nenad87 (20-02-2019)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •