iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

  1. #1
    iPhoneBigFan makistanke's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    Belgrade
    Age
    28
    Posts
    206
    Thanks
    260
    Thanked 125 Times in 66 Posts

    Default Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

    Facebook ima u planu za ujedini sve platforme za dopisivanje koje poseduje. Prvo ce krenuti blago tako sto ce poruke izmedju platforma moci da putuju jedno izmedju drugo a kasnije ce sve zameniti samo jednom aplikacijom. E sad ja ocekujem ovde mnogo bagova u ovom pokusaju pa mislim da ce da bude prava fešta Ovde mozemo da pisemo misljenja o tome i vesti o bagovima itd itd. Ovo je jako cudna odluka i bas me zanima kakav ce biti krajni ishod. Sve u svemu FB ce podici svest svima da su wapp i instagram zapravo isto sto i fb.
    Evo cele vesti na linku.https://www.independent.co.uk/life-s...-a8746376.html

  2. #2
    iSrbijaHero Cuksi's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,475
    Thanks
    2,264
    Thanked 725 Times in 396 Posts

    Default Re: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

    Iskreno meni se to ne svidja. Nadam se da ce ovaj potez naterati sve korisnike da predju na app kao sto je Telegram i da jednom za sve vremena se resimo fb za chat

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Cuksi For This Useful Post:

    technobuba (06-02-2019),televes (06-02-2019)

  4. #3
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    BG
    Age
    39
    Posts
    161
    Thanks
    46
    Thanked 24 Times in 18 Posts

    Default Re: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

    Samo se ti nadaj
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •