Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

iPhoneBigFan makistanke avatar
    Datum registracije
    29.05.2013
    Godina
    23
    Thanks
    255

Podrazumevano Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

Facebook ima u planu za ujedini sve platforme za dopisivanje koje poseduje. Prvo ce krenuti blago tako sto ce poruke izmedju platforma moci da putuju jedno izmedju drugo a kasnije ce sve zameniti samo jednom aplikacijom. E sad ja ocekujem ovde mnogo bagova u ovom pokusaju pa mislim da ce da bude prava fešta Ovde mozemo da pisemo misljenja o tome i vesti o bagovima itd itd. Ovo je jako cudna odluka i bas me zanima kakav ce biti krajni ishod. Sve u svemu FB ce podici svest svima da su wapp i instagram zapravo isto sto i fb.
    Evo cele vesti na linku.https://www.independent.co.uk/life-s...-a8746376.html

iSrbijaHero Cuksi avatar
    Datum registracije
    26.06.2010
    Thanks
    1.421

Podrazumevano Re: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

Iskreno meni se to ne svidja. Nadam se da ce ovaj potez naterati sve korisnike da predju na app kao sto je Telegram i da jednom za sve vremena se resimo fb za chat

3. The Following 2 Users Say Thank You to Cuksi For This Useful Post:

technobuba (06.02.2019),televes (06.02.2019)

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    07.02.2018
    Godina
    34
    Thanks
    38

Podrazumevano Re: Facebook planira ujedinjenje Fb+Wapp+Instagram (‘best messaging experiences’)

Samo se ti nadaj
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •