Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Kako blokirati aplikaciju da se konektuje na specificnu weblokaciju?

iNovajlija
    Datum registracije
    25.12.2016
    Thanks
    5

Podrazumevano Kako blokirati aplikaciju da se konektuje na specificnu weblokaciju?

Dakle, zanima me da li postoji nacin ili aplikacija uz pomoc koje bih mogao da odredjenoj aplikaciji blokiram pristup odredjenom websajtu ili serveru?

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    17.03.2012
    Thanks
    74

Podrazumevano Re: Kako blokirati aplikaciju da se konektuje na specificnu weblokaciju?

Administrator zabrljanje avatar
    Datum registracije
    23.07.2011
    Thanks
    950
    Thanked 8.281 Times in 5.750 Posts

Podrazumevano Re: Kako blokirati aplikaciju da se konektuje na specificnu weblokaciju?

On misli za iOS a ne macOS.

Bilo bi lepo da je napisao koja je aplikacija. Ako je neka koja ne zahteva uvek internet, mogao bi da iskljuci cellular data za tu aplikaciju.
    Pravi firewall, nesto kao Little Snitch, ne postoji za iOS, koliko ja znam.

Ako neko zna neki nacin, bilo bi lepo da podeli sa ostalima na forumu.

iNovajlija
    Datum registracije
    25.12.2016
    Thanks
    5

Aplikacija je Studio one remote, prilicno nepoznata, sluzi kao daljinski za DAW software instaliran na mom kompjuteru Studio one 4. Dakle aplikacija treba da se poveze na moju lokalnu mrezu, jer putem mreze se i povezuje sa softwareom, ali ne smije da se poveze sa njihovim serverima, dakle da mi je samo blokirati tu specificnu web lokaciju.

iPhoneBigFan
    Datum registracije
    07.02.2018
    Godina
    34
    Thanks
    38

Ako ti je uredjaj jbovan, unesi u hosts fajl adrese tih web lokacija i neće više moći da proverava validnost licence
    Isto tako možeš podešavanjima na ruteru da onemogućiš taj uredjaj da pristupa spoljnom internetu
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •