iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

  1. #1
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

    Prema pisanju na Reddit sajtu, najnoviji iTunes 12.9.4.61 beta onemogucava downgrade iOS verzije cak i ako je Apple jos uvek potpisuje.

    U dosadasnjim verzijama, bilo je moguce da skinete ipsw fajl i, uz opciju Option plus update na tastaturi, izaberete ga za restore, ako ga Apple jos uvek potpisuje.

    Izgleda da je Apple onemogucio Option plus update/restore (macOS) kombinaciju na toj developer beta verziji.


    Ovo znaci da jedino moze da se instalira najnovija verzija iOS-a.

    Discovered this as I was trying to update my iPhone XS to iOS 12.1.1 (signed) using an IPSW file I downloaded from IPSW.me. The latest iTunes 12.9.4.61 beta and Apple Configurator 2.8.2 have seemingly disabled the Option+click update and restore method, forcing you to use the latest iOS version (currently 12.1.3).
    I replicated this on another machine and spotted somoene asking about it on Twitter.

    Za sad je sigurno da iTunes 12.9.2.5, i starije, kao i iTunes 12.9.3.3 verzija, to omogucavaju.


    iDownloadblog

  2. The Following 2 Users Say Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    giannsi (31-01-2019),kylle (31-01-2019)

  3. #2
    iSrbijaHero moetchandon's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    573
    Thanks
    180
    Thanked 69 Times in 58 Posts

    Default Odg: Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

    Pozdrav, imam ovaj problem, probao sam verziju 12.9.2.6, ne radi, takodje 13.9.3.3, a verziju 12.9.2.5 za windows ne mogu nigde da nadjem, probao sam i verziju ispod 12.9.2.5 ni ona ne radi.
    iPhone XS Max 64GB/iOS 12.4/SimFree

  4. #3
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Odg: Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

    Koji iOS hoces da instaliras?
    Ako je onaj koji Apple jos potpisuje, ubaci telefon u recoveru mod, pokreni najnoviji iTunes, klikni na shift i onda restore dugme i izaberi ipsw koji si skinuo.

  5. #4
    iSrbijaHero moetchandon's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    573
    Thanks
    180
    Thanked 69 Times in 58 Posts

    Default Odg: Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

    Zelim 13.3 ali ne restore vec update jer mi trebaju podaci sa telefona
    iPhone XS Max 64GB/iOS 12.4/SimFree

  6. #5
    iModerator bbrks's Avatar
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    11,851
    Thanks
    2,158
    Thanked 4,039 Times in 2,553 Posts

    Default Re: Najnoviji developer iTunes onemogucava downgrade iOS-a cak i ako ga Apple potpisuje

    Pa update na 13.3 ne mozes da uradis ni da hoces. iTunes update uvek ide na najnoviji IOS. Sa kojeg IOS-a hoces na 13.3?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •