iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 13 of 13

Thread: mx tube problem

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2018
    Age
    43
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default mx tube problem

    imam ipod 4 touch , na njemu program mxtube 2.1 koji mi sluzi za download muzike za auto ...i ****** nece vise da radi ,prelistao sam sve zivo ,probao tubefixer, push fixer ali nece , sad vidi muziku ali dowlaod failed... ima li neko iskustva sa tim,mnogo mi je bitan , inace koristim ios 5.1.1

  2. #2
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,330
    Thanks
    1,644
    Thanked 1,622 Times in 1,002 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Kada kazes nece da radi na sta konkretno mislis?

    Mozda je aplikacija sklonjena sa app store-a i vise nema podrsku niti je razvijaju, ugasena i opcije onemugecene.

  3. #3
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2018
    Age
    43
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: mx tube problem

    ios je jailbrejkovan, program je sa cydie, kad idem na search on nadje izvodjaca ,ali nece da uradi download, pise download failed....pre nije hteo da radi ni search ali sam instalirao tubefix i to je reseno ali download nece...a veruj mi da mi je mnogo bitno

  4. #4
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,330
    Thanks
    1,644
    Thanked 1,622 Times in 1,002 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Sve ja razumem, samo ne znam koliko si upucen da je zvanicno Cydia ugasena.

    Mislim da to moze imate ogromne veze sa problemom jer nekupljeni tweak-ovi mogu prestati sa radom (sto moze biti tvoj slucaj) a kupljene u zavisnosti sa kog repository je kupljen tweak i da li i dalje radi na Cydia-i.

    Tesko je reci bas za specifican Tweak, mislim da ti tesko ko moze ovde pomoci za tako specificnu stvar, mozd aje najbolje google pa ljudi koji su imali iskustva s tim.

  5. #5
    iNovajlija
    Join Date
    Dec 2018
    Age
    43
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: mx tube problem

    da li postoji program za direktno skidanje pesama sa youtube

  6. #6

  7. #7
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    BG
    Age
    38
    Posts
    161
    Thanks
    46
    Thanked 24 Times in 18 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Quote Originally Posted by kylle View Post
    Sve ja razumem, samo ne znam koliko si upucen da je zvanicno Cydia ugasena.

    Mislim da to moze imate ogromne veze sa problemom jer nekupljeni tweak-ovi mogu prestati sa radom (sto moze biti tvoj slucaj) a kupljene u zavisnosti sa kog repository je kupljen tweak i da li i dalje radi na Cydia-i.

    Tesko je reci bas za specifican Tweak, mislim da ti tesko ko moze ovde pomoci za tako specificnu stvar, mozd aje najbolje google pa ljudi koji su imali iskustva s tim.
    A kako da bude upućen kad se nigde na ovom forumu o tome ne govori?
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

  8. #8
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,330
    Thanks
    1,644
    Thanked 1,622 Times in 1,002 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Pokusavam da pronadjem svrhu tvom postu ali tesko.

    Nije ni bilo na forumu, kad sam video da coveku treba pomoc, potrazih na google-u, saznah gde moze biti problem, pa mu i napisah da doprinesem nekako, mislim i da jesam.

    Mozemo li znati koji je tvoj doprinos samom ovoj temi a i forumu posto ga kritikujes.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to kylle For This Useful Post:

    bobanbg9 (31-12-2018),mospre (31-12-2018)

  10. #9
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    BG
    Age
    38
    Posts
    161
    Thanks
    46
    Thanked 24 Times in 18 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Ja bih te lepo zamolio da ne budeš toksičan i da me ne napadaš na forumu.

    Moj doprinos ovoj temi je da te podstaknem da podeliš info u vezi sa zvaničnim gašenjem Cydije.
    Meni Cydija i dalje radi stabilno a nisam uspeo ni na google-u da nadjem info u vezi gašenja.

    Moj doprinos forumu je taj da sam izneo svoje mišljenje kako je to jako bitna informacija za celu zajednicu ovog foruma i kako bi bilo dobro da se napravi tema vezana za ovu vest a ne da se korisnici teraju sa foruma na google.
    Što više kvalitetnog sadržaja na forumu, to je veća i zajednica jer forum postaje privlačniji za korisnike iUredjaja.

    Slobodno me ispravi ako grešim, ali mislim da je ovo jedini forum gde se okupljaju korisnici Apple uređaja sa prostora ex YU.
    Ako je to tačno, zabrinjavajuće je koliko je malo aktivnih korisnika ovde.

    Ja bih najviše od svih voleo da se to promeni, jer mislim da od jake zajednice Apple korisnika imali koristi svi.
    Brisanje postova, toksičnost i teranje korisnika sa foruma na google utiče na kvalitet foruma kao i na brojnost Apple zajednice ali ne onako kako bih ja voleo.
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

  11. #10
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,330
    Thanks
    1,644
    Thanked 1,622 Times in 1,002 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Jos jednom cu ti reci, moj post je bio koristan, tvoj toksican bas ono o cemu pricas.

    Ako tvoj moze biti od koristi za temu koja tebe zanima otvoris novu pa svi pomognemo da se razvija, napises turorijal da pomognes svima i svi smo ti zahvalni.

    A ovo gore sto si pisao jos jednom ponavljam nema nikakvog smisla samo si zamracio temu, nikakve vajde od njega.

    Svakako ne zelim da tema ide u nedogled.
    Ako imas nesto korisno da dodas ovde pisi.

    Ako te zanima druga tema otvoris pa diskutujemo o tome.

    Mozes bolje od ovog predpostavljam.


    Svojim postovima i delima dobijes cin ovde ili dobijes reputaciju. Ja sam prosto zadovoljan koji nosim sve je s razlogom. Tako da daj malo vedrije teme i sve ok.

  12. The Following User Says Thank You to kylle For This Useful Post:

    mospre (03-01-2019)

  13. #11
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    BG
    Age
    38
    Posts
    161
    Thanks
    46
    Thanked 24 Times in 18 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Gle, ne pada mi na pamet da se raspravljam s tobom u nedogled.
    Izneo si svoj stav, ja sam izneo svoj. Stanje na forumu potkrepljuje moje reči, tvoje baš i ne.

    Mislio sam da renomirani članovi imaju najviše odgovornosti za ovaj forum ali sam očigledno pogrešio.
    Ako je nekom u interesu da se ovakvo stanje na forumu zadrži, ja se izvinjavam zbog neznanja i pokušaja da oživim forum.


    Inače, vezano za vest koju je pominjao kyle:


    https://www.idownloadblog.com/2018/1...shut-down-faq/
    Cydija jeste ugašena ali svi tweakovi i dalje rade normalno kao i do sada.


    A vezano za problem:


    Svi programi i tweakovi koji skidaju fajlove sa youtube-a su jako "osetljivi" jer direktno zavlače ruku u džep gugla.
    Teško ćeš uspeti da popraviš to što ti ne radi, jedino da sačekaš da developer izbaci update (ukoliko još izbacuje) ili
    da potražiš alternativu tom svom programu. Znam da je i ovde na forumu bilo par njih, ali da li rade nećeš znati dok ne probaš
    jer često prestanu da rade pa posle par meseci ponovo počnu.

    Ja trenutno koristim SMD za Workflow i Video Get aplikaciju na iPhone 7 i obe varijante rade.
    Last edited by camopejb; 03-01-2019 at 17:25.
    iPhone 7/iOS 10.1.1/yalu , iPad 2017/iOS 10.3.2

  14. #12
    iSrbijaHero mospre's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    510
    Thanks
    922
    Thanked 324 Times in 229 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Ja ne znam o kakvom stanju na forumu ti pricas, nisi niti godinu dana na forumu ali donosis razne zakljucke..

    Korisnik foruma ti je samo obratio paznju da ne pises postove koji nisu potrebni, konstruktivni i koji ne sluze nicem osim da zauzimaju "povrsinu"..

    Ako imas potrebe da pises razne stvari, imas odgovarajuce teme u off topic dijelu foruma.
    bljakPhone 5

  15. #13
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: mx tube problem

    Da bi zaokruzili pricu koja se ovde proteze, i ujedno je i razjasnili, postavljena je tema koja je vec davno trebala da bude na forumu

    Saurik je onemogucio kupovinu preko Cydia Store - pojasnjenje za korisnike


    Forum ne cini administracija foruma vec clanovi. Sve ovo je mogao bilo ko od clanova da sroci u neku novu temu.

    Slazem se da se nenormalno malo pise i da mnogo manje ljudi ima volju da pomogne drugima, uputi ih, otvori temu. Uvek je lakse da se sedne, prelista i saceka da neko drugi odradi "prljavi posao".


    Ja cu da budem dovoljno "egocentrican i bezobrazan" i kazem da jako dobro znam sta znaci doprinos ovom forumu, otvaranje tema sa novitetima, pisanje, objasnjavanje, podrska.

    Isto to uvek ocekujem i od drugih clanova foruma, ni manje, ni vise od onog sto sam radio pre ulaska u administratorski deo foruma. Zbog toga mi je neverovatno da ljudi nemaju zelju da pisu, pokrenu se malo oko nekih stvari koje su zajednicke za sve korisnike ovog foruma.

    Svi ovde rade iskljucivo iz entuzijazma i u "slobodno" vreme, pored redovnih poslova.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    camopejb (03-01-2019),kylle (05-01-2019)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •