iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 15 of 27 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 211 to 225 of 402

Thread: iPhone Xr utisci

  1. #211
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,605
    Thanks
    994
    Thanked 1,840 Times in 1,375 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ima akcija za 10i rodjendan iSyle pa imate priliku da kupite jeftinije maskice nego sto su i u USA

  2. #212
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Eto prilike za sve one kojima smeta pdv i dadžbine

  3. #213
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Haha vrh koliko ovi postovi nemaju veze sa iphone xr. Silikon ne vredi 55e i to je to. Onaj ko sebe ubedjuje u velikoj je zabludi, ali koga briga. Nek baca pare kad ima, samo da ne pocne dda ubedjuje druge da se isplati....
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  4. The Following 3 Users Say Thank You to lowzyyy For This Useful Post:

    SG999 (09-04-2019),Zilas (09-04-2019),nixysx (09-04-2019)

  5. #214
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ja lično nikada nisam ni rekao da se isplati ili ne isplati. Rekao sam da sam ja kupio i onda su krenuli postovi o tome da je preskupo. Ali nebitno. Meni svejedno šta će ko da kupi. Da ostavimo ovo sa maskicama po strani, jer nije to tema...

  6. #215
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Kad ste se vec raspisali u gigatronu ima original maskica po finim cenama mada je izbor oskudan.

  7. #216
    iEntuzijasta _IcEmAn_'s Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Beograd
    Age
    43
    Posts
    82
    Thanks
    679
    Thanked 706 Times in 146 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    XR 64gb u Digitecu u Švajcarskoj košta 799 Fr ( nešto manje od 84.000 dinara ).

    Kad već pričate o silikonskim maskicama, lično mislim da je vređanje inteligencije dati 55€ za clear case. Novac nije problem, samo šta dobijaš za uloženo.
    Neka mi neko kaže u čemu je razlika u odnosu na Nillkin Nature, koja košta 6€ na Aliju. Prilično je tanka, ima "čep" za lightning port. Nosim iP7 već 1,5 godinu u istom, ispadao je milion puta, ništa mu se nije desilo. Snaja takođe koristi istu masku za X. Sem nekog psihološkog efekta da si kupio "original" i da na kutiji maske imaš apple logo i 50€ manje u novčaniku, nema druge razlike. Ne ubeđujem nikoga da ne treba da kupi, samo iznosim svoje mišljenje.
    Last edited by _IcEmAn_; 09-04-2019 at 14:32.

  8. The Following User Says Thank You to _IcEmAn_ For This Useful Post:

    SG999 (09-04-2019)

  9. #217
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2019
    Age
    31
    Posts
    22
    Thanks
    7
    Thanked 13 Times in 10 Posts

    Default Iphone Xr utisci

    Da li je na popustu (rodjendanskom) maskica za X/Xs silicone case/Leather iako jeste koja je cena?

  10. #218
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Subotica
    Posts
    332
    Thanks
    344
    Thanked 167 Times in 117 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci


  11. #219
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Quote Originally Posted by _IcEmAn_ View Post

    Kad već pričate o silikonskim maskicama, lično mislim da je vređanje inteligencije dati 55€ za clear case. Novac nije problem, samo šta dobijaš za uloženo.
    Neka mi neko kaže u čemu je razlika u odnosu na Nillkin Nature, koja košta 6€ na Aliju. Prilično je tanka, ima "čep" za lightning port. Nosim iP7 već 1,5 godinu u istom, ispadao je milion puta, ništa mu se nije desilo. Snaja takođe koristi istu masku za X. Sem nekog psihološkog efekta da si kupio "original" i da na kutiji maske imaš apple logo i 50€ manje u novčaniku, nema druge razlike. Ne ubeđujem nikoga da ne treba da kupi, samo iznosim svoje mišljenje.
    Pa evo na primer meni je bolje što je original case nesto izmedju plastike i silikona. Nije čist silikon. Maska je tvrdja od silikona a ipak malo meksa od plastike. Ivice su perfektne pa nema grebanja prilikom skidanja i stavljanja maske a opet je to čvrsta maska a ne silikon. Takodje gesture je mnogo laksi na ovoj masci nego ostalim zbog izreza na dnu. Takodje je i ekran zasticen prilikom eventualnog pada jer maska ima ivice iznad ekrana. Meni je ovo savršen case svakako. Osećaj perfektan. Mnogi se znam neće složiti, ali generalno, prvo vidite i isprobajte pa onda kažite da ne vredi. Jedina mana je što se teže stavlja i skida od silikonskih maski.Ne kažem ja da su druge maske loše, ali ako hoćete original, ovo je jedini. Ja smatram da to uopste nije vredjanje inteligencije, jer nas niko ne tera da kupimo original, po meni je više vredjanje inteligencije to sto ne dobijamo brzi punjac uz telefon. To je svakako po svemu sudeći neophodno, i stvarno sam razocaran sto moram kupiti brzi punjac naknadno. Valjda u telefonima ovog ranga i cene trebaš dobiti brzi punjač.

  12. The Following User Says Thank You to nikolastojanovi20 For This Useful Post:

    ukce (09-04-2019)

  13. #220
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Smorili ste sa ne-pričom o XR-u...

  14. #221
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Meni je dva puta pucao silikonski case original by Apple na i7+ (zamijenjen na 100 jada u icentar u CG) e da, dobio sam ga na poklon

    Nije loš, samo bi bio bolji da dolje nema "rupu"

    Samo pomenuh kako BRUTALAN clear case by samsung košta 16e a apple 55e meni to nije normalno.... A vi kupujte kad vam je to ok cijena

  15. #222
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,303
    Thanks
    803
    Thanked 3,953 Times in 2,131 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Quote Originally Posted by nikolastojanovi20 View Post
    Pa evo na primer meni je bolje što je original case nesto izmedju plastike i silikona. Nije čist silikon. Maska je tvrdja od silikona a ipak malo meksa od plastike. Ivice su perfektne pa nema grebanja prilikom skidanja i stavljanja maske a opet je to čvrsta maska a ne silikon. Takodje gesture je mnogo laksi na ovoj masci nego ostalim zbog izreza na dnu. Takodje je i ekran zasticen prilikom eventualnog pada jer maska ima ivice iznad ekrana. Meni je ovo savršen case svakako. Osećaj perfektan. Mnogi se znam neće složiti, ali generalno, prvo vidite i isprobajte pa onda kažite da ne vredi. Jedina mana je što se teže stavlja i skida od silikonskih maski.Ne kažem ja da su druge maske loše, ali ako hoćete original, ovo je jedini. Ja smatram da to uopste nije vredjanje inteligencije, jer nas niko ne tera da kupimo original, po meni je više vredjanje inteligencije to sto ne dobijamo brzi punjac uz telefon. To je svakako po svemu sudeći neophodno, i stvarno sam razocaran sto moram kupiti brzi punjac naknadno. Valjda u telefonima ovog ranga i cene trebaš dobiti brzi punjač.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mana mu je što je mnogo debeo case. Uveličava telefon puno. Više deluje kao maska za ronjenje i podvodno slikanje.

  16. #223
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Možda jeste na neki način ali meni ne smeta

  17. #224
    iEntuzijasta _IcEmAn_'s Avatar
    Join Date
    Apr 2017
    Location
    Beograd
    Age
    43
    Posts
    82
    Thanks
    679
    Thanked 706 Times in 146 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Kažem ja, psihološki efekat što je Apple case Ni ova Nillkin Nature clear case nema apsolutno nikakvu oštru ivicu niti bilo šta "nesavršeno", a košta 15 puta manje. Za punjač si 100% u pravu. Premium uređaj od 1000+ € bi trebao da dolazi sa premium fast chargerom i premium slušalicama. Ali dobro, šta god Apple da spakuje, ljudi će kupovati

  18. #225
    iSrbijaHero nikolastojanovi20's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Age
    36
    Posts
    609
    Thanks
    213
    Thanked 170 Times in 132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Da li i vama tapatalk nekad poludi pa se ponasa kao da imam “no notch” telefon? To jest kao da je neki iPhone plus pa mi ode cancel i reply skroz gore i mesa se sa satom, signalom, baterijom?

Page 15 of 27 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •