iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 10 of 27 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 136 to 150 of 402

Thread: iPhone Xr utisci

  1. #136
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Quote Originally Posted by nsvoodoo View Post
    To je samo laganje samog sebe da je ok dati 850€ za telefon koji nema 3D touch a jači model (XS) ima svašta nešto bolje za 150-200€ više. Kao sto ljudi tvrde da im auto troši 5l dizela po gradu i da mu ne trebaju parking senzori i svašta još nešto u autu, pravdajući time izbor koji su napravili. Tako sad odjednom nikom ne treba 3D touch, svi vide da je XS ekran daleko bolji od XR ekrana ali sad im to ne igra ama bas nikakvu ulogu, koji će im dve kamere kad je dovoljna i jedna i slike su fantazija, perverzija isl. I nemojte me ispravljati sad za cenu, 850€ je preporucena maloprodajna cena za XR, to sto se prodaju na oglasima za 600-650, to je druga stvar. Šta je sa ljudima koji su redovno platili XR 850€ a imali su na oglasima za te pare XS, jel su i oni izabrali bolje?
    Mislim da ova tema služi samo da vlasnici XR-a jedni drugima samo olakšaju i opravdaju izbor. Neće u ovoj temi biti navedena nijedna mana XR-a od stran vlasnika istih a svaku manu koju navede ne-vlasnik XR-a će biti okarakterisana sa “brate, jesi ti to koristio? Nisi! Onda nemamo šta da pričamo!”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako tebi nije dobro, kako bih sad napisao 2-3 nego cu dobiti ban...

    Al da pokusam na fino.

    Jedina mana xr-a su bazeli deblji sa strane...
    Inace je za MENE bolja kupovina od MAXA!
    (koristio sam max mjesec dana pa presao na xr, hvala Bogu pare mi nisu igrale ulogu)

    Znaci veličina ZA MENE idealna, baterija BRUTALNA, kamera ISTA, 3d mi je na off.
    Znaci JA da dobijam dzabe telefon al da moram da ga koristim 3x prije bih izabrao XR nego XS MAX.

    Ekran rekoh vec JA NE VIDIM razliku, mozda neko vidi... Isto tako ste pljuvali samsumg svi redom i velicali LCD i iphone, sad odjednom ne valja al oled je top.

    A mislim da SVI koji su uzeli xr su mogli dodati 150e za xs, al nisu i napravili su pametan izbor, za te pare fino otputuju a imaju isti tel.


    E da auto mi trosi 11-12l kroz grad i ima senzore 360

  2. #137
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Novi Sad
    Age
    43
    Posts
    174
    Thanks
    7
    Thanked 44 Times in 34 Posts

    Default Iphone Xr utisci

    Da pokusas na fino? Sad bi ti trebao mene da ubedjujes kako si ti u pravu? Neka hvala, ja imam svoje mišljenje, ti svoje i to je to. Ako je tebi XR best buy for bang, super, meni nije.
    Ono sto ja kažem je da u ovoj temi nema objektivnih izjava od strane vlasnika XR-a... medalju za sad ima ona “drugu kameru koju i ne koristiš...”

  3. #138
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ma xs max je best buy......
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  4. #139
    iSrbijaHero bobanbg9's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    945
    Thanks
    920
    Thanked 613 Times in 366 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ajde sto je do sad bilo poredjenje ko ima veci sa androidom, nego ste poceli i sa iphonom....
    ovo poredjenje mu dodje sta je bolje kupiti bmw x4 ili x5 i sta sve dobijate za 20.000 30.000€ vise. Ljudi neka kupuju sta ko hoce, nemojte ih ubedjivati ako ste vi kupili xr da je to najbolja kupovina.

  5. #140
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Isto tako ne treba ni odvracati potencijalne kupce.

  6. #141
    iPhoneBigFan gasmias's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    40
    Posts
    362
    Thanks
    215
    Thanked 188 Times in 94 Posts

    Default Iphone Xr utisci

    Jedina prednost Xr u odnosu na Xs Max je cena i nista vise, zato je i napravljen da se cenovno segmentira ispod Xs modela i Apple bude konkurentan drugim proizvodjacima u tom cenovnom rangu.

    Price da je bolje kupiti Xr u odnosu na Xs/Xs Max iz bilo kojeg razloga je cisto pravdanje svoje kupovine zbog cenovne razlike.
    Last edited by gasmias; 09-03-2019 at 10:50.

  7. #142
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Iphone Xr utisci

    Uopste nije tacno to sto pricas/pises. Imao sam i Xs i Xr. Sada, kada bih birao, opet bih pre uzeo Xr. Ko vec ima za Zr, ima sigurno i za Xs.
    Last edited by Zivansi; 09-03-2019 at 12:38.

  8. #143
    iPhoneBigFan gasmias's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Belgrade
    Age
    40
    Posts
    362
    Thanks
    215
    Thanked 188 Times in 94 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Prvo stainless steel okvir je neuporedivo bolji (citaj: lepsi i izdrzljviji) od aluminium okvira; drugo bezeli izgledaju bzv u odnosu na bezele kod Xs modela (ko drugacije kaze nije objektivan) i trece displej je primetno bolji kod Xs modela (prikaz slika, videa, ja vrlo primetim razliku - npr pustiti Netflix u avionu na Xs Max i Xr je itekako primetan kvalitet amoleda i rezolucije).

    Da li su gore navedene razlike dovoljne da opravdaju razliku u ceni zavisi od subjetivne percepcije ali reci da je Xr bolji model to jednostavno ne ide.

  9. #144
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ja ne znam da li je ovde iko rekao da je Xr bolji model. Generalno, da ne idemo u dalju raspravku, sve to sto si naveo, jeste tako, ali... telefon mi je u masci, ne osecam taj stainless steel, display, ne vidim razliku u odnosu na Xs, osim u crnoj boji, bezeli, to je tacno, ali se naviknes brzo. Ali, Xr ima veci ekran u odnosu na Xs i mnooooooogo bolju bateriju Po meni je odlican, kada bi imao 3d touch, bio bi savrsen.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to Zivansi For This Useful Post:

    lowzyyy (09-03-2019),predrag (09-03-2019),ukce (09-03-2019)

  11. #145
    iEntuzijasta
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Pancevo
    Age
    39
    Posts
    79
    Thanks
    26
    Thanked 9 Times in 8 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Nedelju dana koristim Xr, presao sa 6 plus koji sam koristio skoro tri godine i kojim sam bio izuzetno zadovoljan, ali poceo je malo da bude spor pa ajd da promenim.

    Pre kupovine iscackao ceo Iphone lineup u lokalnoj Telenor radnji. Jedina dilema mi je bila da li uzeti 8 plus ili Xr.
    Samo zbog baterije uzeh Xr i telefon me je odusevio.

    Nisam bio siguran kako cu se navici na odsustvo home dugmeta ali sve je proslo glatko. Tako da mi je sad problem kad uzmem zenin osmicu, treba mi par sekundi da se setim da nema guestures.
    Kamera je odlicna mada i 6+ ima dobru.

    Zvuk na default sluskama je dosta bolji nego pre - ne znam dal su sluske unapredili ili DAC/DSP.

    Sveukupno sam zadovoljan i verujem da cu i ovaj iphone dugo nositi kao i 6 plus pre njega.
    Ipad WiFi 64GB 5.0.1, Iphone 5C 16GB, Ipad 3 WiFi 32GB

  12. #146
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2019
    Age
    31
    Posts
    22
    Thanks
    7
    Thanked 13 Times in 10 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Na XS mi je problem samo baterija, kratko traje ali se zato sporo puni
    Moracu u nabavku brzog punjaca i to wireless! Ovo je mucenje jako se sporo puni.
    Inace telefon je perfektan i nikada ga ne bih zamenio za drugi iphone( bilo koji )
    Xr jeste dobar pogotovo baterija ali jedino ako mi oduzmu slobodu biranja bih ga uzeo pored xs.

  13. The Following User Says Thank You to dusanmilosevic92 For This Useful Post:

    aw_snap (09-03-2019)

  14. #147
    iPhoneBigFan djetk0's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Age
    33
    Posts
    316
    Thanks
    153
    Thanked 182 Times in 84 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Poruci anker adapter nekih 20-25e i da počineš
    Last edited by djetk0; 09-03-2019 at 23:25.

  15. #148
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    804
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default Re: Iphone Xr utisci

    Ja sam mogao da uzmem i Xs i Xs Max, ne plaćam ni jedan, tako da cena nije faktor ali sam ostao na Xr/u samo zbog baterije. Jedino što mi često smeta, a to sam više puta napomenuo, je odsustvo portrait moda za predmete. Znam da postoji app i za to ali eto, to me nervira nekada. Ali baterija sve eventualne mane potire.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    Zivansi (10-03-2019),djetk0 (10-03-2019),ukce (10-03-2019)

  17. #149
    iSrbijaHero Zivansi's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Loznica
    Age
    36
    Posts
    981
    Thanks
    2,827
    Thanked 1,774 Times in 636 Posts

    Default Iphone Xr utisci

    @mikenzi, koliko izguras av. screen on, u proseku. Ja sam primetio na mom, da uz zahtevnije koriscenje, ode 10% po 1h av. screen on, to je u najgorem slucaju, obicno bude vise od sat na 10%.

  18. #150
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,307
    Thanks
    804
    Thanked 3,954 Times in 2,132 Posts

    Default Iphone Xr utisci


  19. The Following User Says Thank You to mikenzi For This Useful Post:

    Zivansi (10-03-2019)

Page 10 of 27 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •