iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 26 of 48 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 376 to 390 of 709

Thread: iOS 12

  1. #376
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: iOS 12

    Moje misljenje i moje iskustvo posle jedno vise do 20-ak iPhone-ova i mnostvo drugih Apple uredjaja sto sam imao i koristio i sto koristim Apple uredjaje dugo godina unazad, da kada uzmes uredjaj nov koji dolazi sa odredjenim iOS-om ili kod Mac-ova software-om, ne treba update-ovati na novije verzije dok ne uzmes novi uredjaj nakon tog kog si imao koji dolazi sa aktuelnim software-om jer se pogorsavaju performanse samog uredjaja a i Apple to radi svesno znamo svi iz kog razloga. Znaci da rezimiram kupis nov Apple uredjaj sa aktuelnim iOS-om ne update-ujes ga dok ne uzmes novi uredjaj sa sledecim iOS-om.
    Evo bas sam malopre razmisljao o tome i ustanovio da je to najbolji nacin da se ne gubi fluidnost, brzina i kvalitet koriscenja samih performansi Apple uredjaja.

  2. #377
    iSrbijaLegend MajX's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    39
    Posts
    1,923
    Thanks
    523
    Thanked 1,412 Times in 631 Posts

    Default Re: iOS 12

    Quote Originally Posted by zabrljanje View Post
    Od svega ti procitas na tako nekom sajtu. Jos da nema na ovom forumu

    Group FaceTime bug omogucava da sve cujete bez javljanja sagovornika
    A eto,”tako neki sajt” ipak ima dobre info..hm?

  3. #378
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    669
    Thanked 2,500 Times in 820 Posts

    Default Re: iOS 12

    Quote Originally Posted by iLudak View Post
    Moje misljenje i moje iskustvo posle jedno vise do 20-ak iPhone-ova i mnostvo drugih Apple uredjaja sto sam imao i koristio i sto koristim Apple uredjaje dugo godina unazad, da kada uzmes uredjaj nov koji dolazi sa odredjenim iOS-om ili kod Mac-ova software-om, ne treba update-ovati na novije verzije dok ne uzmes novi uredjaj nakon tog kog si imao koji dolazi sa aktuelnim software-om jer se pogorsavaju performanse samog uredjaja a i Apple to radi svesno znamo svi iz kog razloga. Znaci da rezimiram kupis nov Apple uredjaj sa aktuelnim iOS-om ne update-ujes ga dok ne uzmes novi uredjaj sa sledecim iOS-om.
    Evo bas sam malopre razmisljao o tome i ustanovio da je to najbolji nacin da se ne gubi fluidnost, brzina i kvalitet koriscenja samih performansi Apple uredjaja.
    Da li si mozda koristio ip8 sa početnim iosom 11.

  4. #379
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: iOS 12

    Taj model sam preskocio sa 7 na X sam presao.

  5. #380
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    669
    Thanked 2,500 Times in 820 Posts

    Default Re: iOS 12

    Onda ne bi tako pisao, ono na početku bilo muka, tek od 11.3 je bilo dobro.Ovo sto imamo sad je nebo i zemlja u odnosu na bilo koju verziju 11, na svim uredjajima.

  6. #381
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default Re: iOS 12

    I meni sedmica bolja sad nego sa pocetnim ios-om imao sam bas neke bagove u pocetku.

  7. #382
    iSrbijaHero p.pera's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    43.85861
    Posts
    1,244
    Thanks
    669
    Thanked 2,500 Times in 820 Posts

    Default Re: iOS 12

    Uvek su konačne verzije pre izbacivanja novog iosa bile najbolje, svi smo hvalili 9.3.5, 10.3.3, čak je i 11.4.1 bio dosta dobar, ove ranije sam vec i zaboravio.

  8. #383
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,605
    Thanks
    533
    Thanked 2,370 Times in 1,269 Posts

    Default Re: iOS 12


  9. #384
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 12

    Ispravljen bug za Group FaceTime kao i bug koji je Apple naknadno otkrio a nalazi se u okviru Live Photos za Group FaceTime.

    Today's software update fixes the security bug in Group FaceTime. We again apologize to our customers and we thank them for their patience. In addition to addressing the bug that was reported, our team conducted a thorough security audit of the FaceTime service and made additional updates to both the FaceTime app and server to improve security. This includes a previously unidentified vulnerability in the Live Photos feature of FaceTime. To protect customers who have not yet upgraded to the latest software, we have updated our servers to block the Live Photos feature of FaceTime for older versions of iOS and macOS
    Jos jednom su se izvinuli za ovaj sigurnosni propust i rekli da je ispravka odradjena i u iOS-u i na nivou servera a Group FaceTime ce uvek biti onemogucen na svim prethodni iOS i macOS verzijama.


    About the security content of iOS 12.1.4



    Macrumors

  10. #385
    iDrugČlan sharkey's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Novi Beograd
    Age
    39
    Posts
    48
    Thanks
    18
    Thanked 9 Times in 2 Posts

    Default Re: iOS 12

    Ja imam drugačiji bag: od kad sam instalirao 12.1.3, na kameri mi ne radi zum (kad pritisnem 1x, ne prebacuje ga na 2x nego moram da zadržim da se otvori slajder za digitalni zum) i portret mod mi ne radi. Pozadina se ne zamuti i ne pojavljuje mi se ono: “Move further away”, i izgleda kao obična kamera. Je l’ moguće da je iOS sjebao nešto ili mi je crkla sekundarna kamera?
    Дебелина и опасноћа.

  11. #386
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: iOS 12

    Ne znam da li je ovo za ovu sekciju. Cini mi se da otkako sam apdejtovao na najnoviji ios na iPadu pro, pojavljuju mi se pop up oglasi kad citam napr. vesti preko safarija. To pre nisam imao. Ne znam da li je to zbog novog ios ili mozda sam obrisao neki bloker koji sam imao. Kako da to resim?
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  12. #387
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: iOS 12

    Obrisi history i web cache za safari a sigurno je vezano za sajt koji gledas.

  13. The Following User Says Thank You to zabrljanje For This Useful Post:

    smera (08-02-2019)

  14. #388
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iOS 12

    Quote Originally Posted by iLudak View Post
    Moje misljenje i moje iskustvo posle jedno vise do 20-ak iPhone-ova i mnostvo drugih Apple uredjaja sto sam imao i koristio i sto koristim Apple uredjaje dugo godina unazad, da kada uzmes uredjaj nov koji dolazi sa odredjenim iOS-om ili kod Mac-ova software-om, ne treba update-ovati na novije verzije dok ne uzmes novi uredjaj nakon tog kog si imao koji dolazi sa aktuelnim software-om jer se pogorsavaju performanse samog uredjaja a i Apple to radi svesno znamo svi iz kog razloga. Znaci da rezimiram kupis nov Apple uredjaj sa aktuelnim iOS-om ne update-ujes ga dok ne uzmes novi uredjaj sa sledecim iOS-om.
    Evo bas sam malopre razmisljao o tome i ustanovio da je to najbolji nacin da se ne gubi fluidnost, brzina i kvalitet koriscenja samih performansi Apple uredjaja.
    Nemoj molim te da si tako ograničen. Uredjaji se usporavaju, normalno, iz razloga što ne može hardware iz 2015. da podnese software iz 2019. isto kao onaj od pre 4 godine. Da su sporiji, jesu ali su sporiji jer ne može isti hardware savršeno da gura 4 god noviji software. Kao kad bi na 1GB rama, Single core 3Ghz pc iz 2006. ubacio windows 10, normalno, neće raditi brzo kao xp

  15. #389
    iSrbijaLegend
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Beograd
    Posts
    1,717
    Thanks
    204
    Thanked 383 Times in 183 Posts

    Default Re: iOS 12

    Ko prica o periodu od 4 godine? Nemoj da si ti ogranicen...

  16. #390
    iSrbijaHero mospre's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    510
    Thanks
    922
    Thanked 324 Times in 229 Posts

    Default Re: iOS 12

    Takodje procesor gubi performanse kao i ram... kao i sve ostale stvari kroz koje prolazi struja
    bljakPhone 5

Page 26 of 48 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •