iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 5 of 5

Thread: Apple tv 4 i fubotv

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Apple tv 4 i fubotv

    Imam jedno pitanje, imam apple tv 4 zakacen preko kabla na net,net je 30/3 static ip,i imam onaj getflix smart dns.Burazer mi je u usa i dao mi je par usera i pass za par servisa u usa,jedan od servisa je fubo.tv app za apple tv4 full paket,desava mi se da je slika kristalno cista, hd slika,pa posle odredjenog vremena se zamuti, jeste gledljivo ali nije to taj kvalitet,pa opet posle bude cista hd slika,jel to do brzine mog neta?Dok Nbc sports + gold sports app isto na apple tv 4, tamo nema ovih oscilacija u slici uvek je kristalno cista slika.

  2. #2
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: Apple tv 4 i fubotv

    Mislim da ti za tako nesto niko ne moze dati pravi odgovor. Koristim isto sto i ti Getflix DNS i drugarove account-e iz US-a i sve radi ok.
    Ali u tvom slucaju moze biti njihov server da koci il ida je do Getflix-a, sumnjam da je do Net-a kod nas jer to obicno radi kako treba skroz.

  3. #3
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Re: Apple tv 4 i fubotv

    Ja za dns stavim ip dns iz turske ili iz italije,posto tamo pise da se stavi ono sto je najblize zemlji odakle si,a kad sam probao da preko iMaca ukljucim internet sharing i vpn od getflixa sa new york ip i da to bacim na apple tv,tad je slika bila ocaj.Ja ipak mislim da je ovih 30/3 malo,a citam negde da kad ukljucis vpn da ti jos on prepolovi konekciju.
    Last edited by R10; 25-08-2018 at 13:56.

  4. #4
    iModerator kylle's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Krusevac
    Posts
    3,334
    Thanks
    1,646
    Thanked 1,623 Times in 1,003 Posts

    Default Re: Apple tv 4 i fubotv

    Skini speedtest aplikaciju, ukljuci vpn/dns pa proveri brzinu neta, ubedjen sam da nije do “naseg neta” tj. brzine. Probaj pa javi.

  5. #5
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Sep 2014
    Age
    38
    Posts
    176
    Thanks
    35
    Thanked 41 Times in 28 Posts

    Default Re: Apple tv 4 i fubotv

    Probao,kad sam samo na dns stavim server neki iz cikaga da testira,ping 120 brzina 25/3 bude, kad ukljucim vpn new york ip i stavim cikago server u speed test rez je ping 124 brzina 12/2

    Gledao danas NBC Sports dve utakmice,slika kristal cista ni da stucne,dok sam sa vremena na vreme isao na fubotv,tamo promenljivo,te lepa slika te mutnija,samo sa dns-om bez vpn.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •