iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 3 of 3

Thread: Problem registracije custom domen mail naloga native mail aplikaciji

  1. #1
    iPhoneBigFan Atomski mrav's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    101
    Thanks
    33
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default Problem registracije custom domen mail naloga native mail aplikaciji

    Dakle, problem je na 10.3.2, odradjen je restore sa jednog telefona na drugi. Sve funckionise samo zeza dodavanje mail naloga u njegovoj nativnoj aplikaciji.
    U pitnaju je gmail nalog, ali sa custom domenom.
    Nakon ubacivanja svih parametara, i lozinke, aplikacija samo izadje, ne dodjem do segmenta odabira sta da sinhronizuje. Na gmail nalogu uredno dobijem podatak da je novi uredjaj pristupio mailu.
    Na drugom telefonu sa istim sw, uredno sam registrovao taj email nalog.

    Da li ima neko neku ideju kako da resim problem, ili mi je novi backup/restore jedino resenje?

  2. #2
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: Problem registracije custom domen mail naloga nanative mail aplikaciji

    Gmail ima problem sa ios 10. Kod mene na 10.3.3 ukucam mail i pass i samo me vrati na pocetnu stranu gde se bira vrsta mejla outlook,aol itd
    Izgleda da ces morati da skines njihovu app
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  3. #3
    iPhoneBigFan Atomski mrav's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    101
    Thanks
    33
    Thanked 6 Times in 6 Posts

    Default Re: Problem registracije custom domen mail naloga nanative mail aplikaciji

    to mi je poslednja opcija. Nervira me jer to isto radi na drugom telefonu na istom sw, a radi i na starom telefonu sa kog je radjen backup. Na ovom se ponasa tkao kako si ti opisao

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •