iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 15 of 33

Thread: Da li kupiti iPhone 6 u 2018?

Threaded View

  1. #1
    iNovajlija
    Join Date
    Jul 2018
    Age
    24
    Posts
    13
    Thanks
    6
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Da li kupiti iPhone 6 u 2018?

    Pozdrav svima
    Isplati li se kupiti iPhone 6 u 2018?
    e sad zbog cega to pitam
    * telefon je star 4 godine, bojim se oce li ubrzo za nekih pola godine ostati bez update-a
    *performanse u odnosu na neki drugi telefon za te pare
    i jos tamo neke druge sitnice

    e sad Koristim Android preko 3 godine. Imam Samsung Grand Neo Plus vec 3 godine i 3mjeseca. Telefon me poprilicno dobro sluzi s obzirom na njegovu cijenu i jer sam ga dobio na poklon. Vec prije godinu dana sam istrazivao malo o iOs-u i njegovim prednostima i manama itd itd. sto se tice toga npr da nema menu a ja ga imam na ovom samsungu, to je stvar navike i navici cu se na to jer sam prethodno imao Huawei Y550 koji nije imao menu. nego nebitno, to su neke sitnice i necemo dalje od teme
    Vasa misljenja, isplati li se kupiti iPhone 6 na polovini 2018 godine za nekih 170€ (perfektno ocuvan, 9.5/10), icloud free i sim free, punjac i sve to...
    Sto se tice cijene, ne zivim u Srbiji tako da ova cijena je kod nas sasvim normalna posebno za ovako ocuvan telefon iako je eto star 4 godine

    Plan je da ga koristim oko pola godine mozda malo jace i onda da se update na iPhone 6s+(koji mi se opasno svidja

    inace kupujem od provjerenog lika koji se s ovim bavi poprilicno dugo nekih 6-7godina. tako da dobijam garanciju od mjesec dana ili dva mjeseca. tako da nema razloga da pisete nemoj da ti neko uvali neki krs ili repliku ili da me zezne uglavnom
    Last edited by 1024; 29-07-2018 at 13:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •