iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: 12/24h podesavanje vremena

  1. #16
    iNovajlija
    Join Date
    Nov 2014
    Age
    42
    Posts
    3
    Thanks
    0
    Thanked 0 Times in 0 Posts

    Default Re: 12/24h podesavanje vremena

    Izvinjavam se sto se ovako bezveze ukljucujem u diskusiju, ali imam isti problem na iPadu Air 2. Sredio sam da se makar na sistemskom casovniku pokazuje 24-satno vreme preko General > Date&Time > Use 24hr... ali u kalendaru i dalje i am 8PM. Kada prebacim region na bilo koji drugi evropski, u kalendaru imam ocekivane datume. Apsolutno sam uveren da je bug u iosu.

    Kako vama ostalima izgleda kalendar. Da li viđate pogrešne datume drugde u iosu?

  2. #17
    iSrbijaHero
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,037
    Thanks
    437
    Thanked 451 Times in 235 Posts

    Default Re: 12/24h podesavanje vremena

    Clean restore samo pomaze, bar kod mene. Meni se posle ovoga o cemu sam pisao na prosloj stranici ovo JOS JEDNOM ponovilo. Samo sam promenio region na USA, nadajuci se da ce mi se glupi google lens pojaviti u google photos, posto je po jubilarni 18. put prosto nestao bez razloga i kada sam video da se nije pojavio, vratio sam na serbia, medjutim opet se poremetio kalendar i opet se vratilo am/pm. Onda sam opet pokusavao sve moguce kombinacije i posto nista nije pomoglo, morao sam OPET clean restore. Nakon sto je proradilo, vise ni ne ulazim u taj deo menija, da opet nesto ne zeznem. Ocigledno bag, ali prijavljivao sam ga i preko feedback i preko tvitera apple support-u i apple naravno nije nista uradio po tom pitanju.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •