iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25

Thread: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

  1. #1
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    mts je predstavio sedam potpuno novih tarifa - Morava, Omorika i Soko - koje donose raznovrsne povoljnosti.

    Korisnici koji se opredele za neku od novih tarifa doprineće zaštiti životne sredine, jer će, od svakog mesečnog računa za Moravu, Omoriku i Soko, mts izdvojiti po 1 dinar za očuvanje prirode Srbije.



    Tarife Morava 1, Morava 2 i Morava 3 nude neograničene minute u mobilnoj mreži mts-a, ali i besplatne minute za razgovore i SMS poruke u nacionalnom saobraćaju.

    Naknada za Morava 1 postpejd paket, koji sadrži 100 minuta i 100 SMS poruka kao i 0,25 GB interneta u nacionalnom saobraćaju, iznosi 699 dinara mesečno, a ko se odluči za ovu tarifu bez uređaja, očekuje ga još povoljnija naknada u iznosu od 499 dinara.

    Morava 2 postpejd paket sadrži 200 minuta i 200 SMS poruka kao i 0,5 GB interneta u nacionalnom saobraćaju. Naknada za ovaj paket je 1.049 dinara, dok će, u slučaju zaključenja ugovorne obaveze bez kupovine mobilnog telefona, iznositi samo 649 dinara.

    Mesečna naknada za paket Morava 3 je 1.499 dinara, odnosno 849 dinara za sve one koji se opredele za ovu tarifu, bez kupovine mobilnog aparata. Paket sadrži 300 minuta i 300 SMS poruka kao i 1GB interneta u nacionalnom saobraćaju.



    Tarife Omorika 1, Omorika 2 i Omorika 3 korisnicima donose pregršt noviteta i mogućnosti.

    Tarifa Omorika 1 nudi neograničen broj minuta za razgovore u nacionalnom saobraćaju, neograničen SMS i 3GB interneta u nacionalnom saobraćaju i 100 m:tel minuta koji se mogu koristiti za sve odlazne i dolazne pozive iz m:tel mreže Crne Gore i Bosne i Hercegovine ka mobilnim i fiksnim mrežama u m:tel CG, m:tel BH i ka mobilnoj mreži m:tel Austrija. m:tel minuti važe i za pozive iz Srbije ka m:tel mrežama u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini i Austriji.

    Omorika 2, takođe, nudi neograničene minute za razgovore u nacionalnom saobraćaju i neograničen SMS, ali i 6 GB interneta u nacionalnom saobraćaju i 200 m:tel minuta. Mesečna naknada za Omorika 2 tarifu iznosi 2.999 dinara, odnosno 1.699 dinara za sve one koji se opredele za ovu tarifu, bez kupovine mobilnog aparata.

    Omorika 3, najveći paket iz Omorika grupe, čini 12 GB interneta, 300 m:tel minuta. Naknada za tarifu Omorika 3 iznosi 4.999 dinara, odnosno 2.399 dinara za sve one koji se opredele za ovu tarifu, bez kupovine mobilnog aparata. Naravno, i ova tarifa nudi neograničene minute i SMS u nacionalnom saobraćaju.



    Tarifa Soko sadrži neograničene minute za pozive ka svim mrežama u Srbiji, neograničeni SMS i neograničeni internet u nacionalnom saobraćaju. Takođe, Soko nudi i neograničene m: tel minute za sve odlazne i dolazne pozive iz m:tel mreže Crne Gore i Bosne i Hercegovine ka mobilnim i fiksnim mrežama u m:tel CG, m:tel BH i ka mobilnoj mreži m:tel Austrija. m:tel minuti važe i za pozive iz Srbije ka m:tel mrežama u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini i Austriji.

    Korisnicima Soko tarife je u okviru naknade na raspolaganju i m:tel internet saobraćaj koji mogu neograničeno da koriste dok borave u Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini, odnosno dok su u m:tel CG i m:tel BH mobilnoj mreži.

    https://youtu.be/1aqvJB0AYPQ

    Kao i do sada, moguće je ostvariti popust na postpejd uz Box paket, popust na uređaj, ili na povoljniju naknadu. Uz novu ugovornu obavezu, bez kupovine uređaja, sada je moguće uštedeti čak i do 4.000 dinara mesečno!
    Last edited by wifininja; 17-04-2018 at 06:52.

  2. #2
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: MTS je umanjio popuste koje daje na pakete svojih usluga

    To je sa 50% popusta. Cik uzmi uz telefon.

  3. #3
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Da li to sad znači da više nema Mix paketa ?

  4. #4
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Nema na sajtu. Da ne kazemo da bi bilo bolje da su ponudili vise neta umesto ovoliko neogranicenih poziva i, pogotovo, poruka.

  5. #5
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Iskreno Mix paketi sa onih dodatnih 100GB neta su bili extra. Govorim u svoje ime ali mislim da je većini korisnika bitniji broj MB nego broj min a kamoli SMS poruka. Možda grešim. Ja sam izgleda u zadnji čas uhvatio akciju sa 100GB i miran sam do aprila 2020god Baš me interesuju vaši komentari u vezi novih tarifa.

  6. #6
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    420
    Thanks
    554
    Thanked 101 Times in 59 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Katastrofa su novi paketi, nije mi jasno zašto su ubili najbolju akciju koju su imali od 100GB. Baš me zanima kako će da im se prodaju sad paketi, kad su i skuplji od konkurencije.

  7. #7
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Od 16.5 tarife Priča, Mix i Super neće biti u ponudi za nove korisnike.

    https://www.mts.rs/privatni/mobilna/...s-super-tarife
    Last edited by wifininja; 16-04-2018 at 22:42.

  8. #8
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    420
    Thanks
    554
    Thanked 101 Times in 59 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Da li do tada i važi i stara akcija za 100GB?

    Edit: Da odgovorim sam sebi, nema više ove promocije od 100GB. Mts podrška mi je poručila da pratim njihov sajt za nove informacije. Možda je vrate (ovo je moje glasno razmisljanje).
    Last edited by nenadjow; 16-04-2018 at 21:45.

  9. #9
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Jedino da ih sad cimas ako ti istice ugovor ali ce verovatno ganjati da je akcija trajala do 15.04. i ne cerujem da ce to dopustati.


    Jos jedna od fora je i da, nakon potrosenog interneta, mozete da koristite net pri smanjenoj brzini ali, da bi vam to bilo moguce, to placate 99 dinara mesecno. Ako to deaktivirate, svako prekoracenje se lepo naplacuje.


    Nakon potrošenog internet saobraćaja po maksimalnoj brzini u okviru naknade, na raspolaganju vam je usluga Net Limit koja vam omogućava da koristite internet sa smanjenom brzinom protoka (do 64/32 Kb/s) bez straha od uvećane mesečne naknade.
    Cena mesečne naknade za korišćenje usluge Net Limit je 99,00 dinara. Ova usluga će vam biti automatski aktivirana na svim novim postpejd tarifama.
    Net Limit će vam biti automatski aktiviran i u narednom mesecu, nije potrebno da vršite ponovnu aktivaciju. Uslugu možete naknadno da deaktivirate u nekoj od naših poslovnica ili pozivom na broj 0800 100 100. Na isti način možete da izvršite i aktivaciju.
    Ukoliko se odlučite da deaktivirate uslugu Net Limit, prenos podataka se naplaćuje po ceni od 1 din/MB, od momenta deaktivacije ukoliko ste potrošili vaš internet saobraćaj uključen u naknadu. Obračunski interval je 1 KB.
    Usluga Net Limit je besplatna za korisnike Soko tarife.

    Ne pominju 3G pretplatu ako uzmete telefon. Mozda je i ukidaju ali ce je lepo nadoknaditi kod svih preko ovog Net limita.

  10. #10
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member Goxy86's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Beograd
    Age
    37
    Posts
    1,452
    Thanks
    345
    Thanked 783 Times in 442 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Trik je uvek u malim slovima
    Ono sto su pruzali kao besplatnu i korisnu uslugu koja ih je razlikovala od konkurencije sad lepo naplacuju. Pa prelepo...

  11. #11
    Administrator zabrljanje's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Beograd
    Posts
    20,586
    Thanks
    1,024
    Thanked 9,596 Times in 6,435 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Upravo tako

    Po ovom su bili poznati a sad to naplacuju. Zamisli koliko bi klinaca sprzilo net i napravilo sumanut racun ako im ne placas tih 99 dinara da ne mogu da divljaju bez kontrole.

  12. #12
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife



    Ovo nije loše za one koji predju na neku od ovih tarifa.

  13. #13
    iSrbijaHero kursula82's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Nis
    Posts
    869
    Thanks
    487
    Thanked 426 Times in 263 Posts

    Default mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Auuu ovo za net limit je takav pilicarski potez da nemam reci. Nadao sam se da ce da produze promociju za 100gb sredinom septembra dolazim na onih tri meseca do kraja pa sam mislio da to uzmem.

  14. #14
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    U vezi akcije za 100GB ovo je bilo zvanično obaveštenje na mts sajtu do pre par dana.



    Dakle pisalo je da promocija traje do 30.04.2018

    Nadam se da će ispoštovati to što je napisano.

  15. #15
    iSrbijaHero Azimuth's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,161
    Thanks
    536
    Thanked 723 Times in 403 Posts

    Default Re: mts Morava, Omorika i Soko PostPaid tarife

    Nemaju šta da ispoštuju. Krajem prošle nedelje su izmenili obaveštenje, pa su sa 30.04. stavili 15.04. i time skratili tu promociju.
    Juče sam pričao sa njima. 3G pretplata više ne postoji. Ovaj net limit je automatski uključen i može se deaktivirati na zahtev korisnika. Ok je da je tu kao opcija, ali je malo bezobrazno da to naplaćuju kad već nisu godinama.

    Po meni, nazivi paketa su u najmanju ruku kriminalni. Prvo, nikako ne asociraju na razliku između paketa, ne znaš da li je veći/bolji/skuplji Morava ili Omorika, a drugo, ako već pucaju na zaštitu životne sredine kao kampanju i opravdanje za nazive, onda su mogli i druge vrste da navedu pa da imamo još neke reke, neke druge biljne i životinjske vrste koje su ugrožene.
    Sve u svemu, deluje mi sklepano na brzinu samo da bi ostali konkurentni.
    Taj paket za 1099din deluje kao ok ponuda. Za 100din više nego u Vip-u se dobija 1GB više, a za 100din manje nego u Telenoru se dobija 2.5GB više. Ovi pozivi ka i iz mtel mreže su samo kao bonus kome trebaju.
    Soko je takođe pristojna ponuda, ali samo ako se ne uzima telefon kod njih. U suprotnom cena ode u nebesa.

    P.S. Ako se odradi online zaključivanje UO, dobija se bonus od 1GB. Ovo su ukrali od Vip-a, ali je pozitivno u svakom slučaju.
    Note 8 DS

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •