iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: iPhone 6 zakocen u recovey mode

  1. #1
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Imam problem. Imao sam 11.3 beta 6 i baterija mi se upropastila i hteo sam da se vratim na 11.2.6. Usao sam na iTunes, prebacio telefon u recovery mode i na iTunes isao ''update'' i prosao je onaj proces verifikovanja sistema sa Apple serverom i samo odjednom ERROR 14, posto to nije bio moj PC ubacio sam ipsw file na usb da uradim kuci. Telefon je inace zabo u revocery mode. Dodjem kuci, probam isto i krene, gore mi pise ''Extracting software'' i malo se ona plava crtita povukla i samo tako stoji, probao sam i update i rostore i nista. Sta da radim? Neki savet? Najvnovija je verzija iTunesa, na onom prethnodom PC nije bila najnovija pa sam i pretpostavio da je zato izbacio error. Ali kuci se ne desava, nista..... Da probam u DFU mode?
    Edit: Sada se zavrsio proces ''extracting software'' i izbacio je error i kaze na foru da nije moguce uraditi update, iPhone nije pronadjen. Kao naziv uredjaja mi pise ''iPhone'' a zvao se ''Nikola's iPhone'' sto bi trebalo da znaci da mogu da se oprostim od podataka, jer to bi valjda trebalo da znaci da se sve izbrisalo.....
    Last edited by nixysx; 24-03-2018 at 20:49.

  2. #2
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Ne možeš uraditi Update sistema sa više na nižu verziju. To nije moguće. Možeš samo Restore da uradiš. Podaci su već izgubljeni verovatno osim ako nisi pravio Backup ili probaj ponovo update na 11.3 da se telefon uključi. Takođe, čak i da si napravio Backup ne možeš ga koristiti za nižu verziju softvera.

  3. #3
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Upravo sad sam pokušavao i nikako nije hteo 11.2.6, probao sam još dva PC u kući i nije hteo nigde. Onda sam skinuo ipsw 11.3 beta 4 i kliknuo na “update” i bez problema se instalirao iOS 11.3 beta 4. Skinuo sam beta 4 jer mi je onaj najbolje od svih radila i baterija je na njoj bilo najbolja. I evo sada radi sve, podaci su ostali u telefonu. Samo što sam bio svud odjavljen, sa google naloga, instagrama, aliexpressa, ebay, snapchat i iTunes. Samo sam se ponovo ulogovao i to je to. Stvarno ne znam u čemu je bio problem i zašto nisam mogao na 11.2.6. Inače da, išao sam na update jer sam mislio da ima nade za podatke, i uspelo je. Samo mi je jedna stvar bila čudna. Telefon mi je space gray, što znači crn ekran, što znači da kad se telefon bootuje treba biti crna pozadina. Meni je bila bela, bela pozadina sa crnom jabukom, ne znam da li je neki bug ili šta

  4. #4
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member mikenzi's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Belgrade, Serbia
    Age
    40
    Posts
    4,298
    Thanks
    799
    Thanked 3,952 Times in 2,130 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Beta verzije su bag sam po sebi. Zato se i zovu beta.

  5. #5
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Pokušaću sutra da odradim restore na 11.2.6 da vidim jel hoće.....

  6. #6
    iModerator rikee's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Subotica
    Age
    47
    Posts
    4,600
    Thanks
    991
    Thanked 1,839 Times in 1,374 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Ne diraj nista dok si na beti. Skini beta profil i sacekaj redovan update na 11.3

  7. #7
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default Re: iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Ponovo imam problem. Imao sam beta 4, inslitao sam beta profile da bih instalirao beta 6 i telefon je krenuo da instalita software i zakocio se i uopste nije pomerao. Ja sam ga nakon toga restartovao i ponovo je zakocen u recovery mode, ne reaguje ni na jedan PC. Ili error 14 ili error 9 kad probam sa bilo kojom beta verzijom. Kad probam 11.2.6 Zavrsi Extracting software ona linija se napuni do pola i samo pise na iTunes da se verifikuje sa Applom i tako ostane. Sta da radim....................... Znaci bilo koju zelim da ubacim, samo da osposobim telefon i ne diram nista dok ne izadje final 11.3 onda njega azuriram i niakd vise necu da diram ovo... @Rikee Ne bih ja ni dirao beta 4 odlicno je radila i baterija je super OSIM. Kada telefon ima manje od 20% nece da se puni, prikacim punjac i procenti baterije samo opadaju..... Onda moram da iskkljucim telefon i stavim na punjac da se napuni vise od 20% i onda ga ukljucim i normalno se puni. Original kabl, adapter sve...
    Last edited by nixysx; 27-03-2018 at 01:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •