iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 7 of 7

Thread: iPhone 6 zakocen u recovey mode

Threaded View

  1. #1
    iSrbijaHero nixysx's Avatar
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Крушевац
    Posts
    1,254
    Thanks
    776
    Thanked 452 Times in 232 Posts

    Default iPhone 6 zakocen u recovey mode

    Imam problem. Imao sam 11.3 beta 6 i baterija mi se upropastila i hteo sam da se vratim na 11.2.6. Usao sam na iTunes, prebacio telefon u recovery mode i na iTunes isao ''update'' i prosao je onaj proces verifikovanja sistema sa Apple serverom i samo odjednom ERROR 14, posto to nije bio moj PC ubacio sam ipsw file na usb da uradim kuci. Telefon je inace zabo u revocery mode. Dodjem kuci, probam isto i krene, gore mi pise ''Extracting software'' i malo se ona plava crtita povukla i samo tako stoji, probao sam i update i rostore i nista. Sta da radim? Neki savet? Najvnovija je verzija iTunesa, na onom prethnodom PC nije bila najnovija pa sam i pretpostavio da je zato izbacio error. Ali kuci se ne desava, nista..... Da probam u DFU mode?
    Edit: Sada se zavrsio proces ''extracting software'' i izbacio je error i kaze na foru da nije moguce uraditi update, iPhone nije pronadjen. Kao naziv uredjaja mi pise ''iPhone'' a zvao se ''Nikola's iPhone'' sto bi trebalo da znaci da mogu da se oprostim od podataka, jer to bi valjda trebalo da znaci da se sve izbrisalo.....
    Last edited by nixysx; 24-03-2018 at 19:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •