iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 102

Thread: AirPods

  1. #1
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default AirPods



    https://www.apple.com/airpods/

    O AirPods se piše po raznim temama pa evo možda je bolje ovako da se piše na jednom mestu o vašim iskustvima nakon korišćenja istih, kakvi su vaši utisci i vredi li ih kupovati.

  2. #2
    iPhoneBigFan lujomanga's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    42
    Posts
    190
    Thanks
    14
    Thanked 19 Times in 19 Posts

    Default Re: AirPods

    Super ideja... neni trebaju neke nove slusalice i logicno mi se namece ovo resenje ali ne znam vrede li...
    Treba mi neka dodatna vrednost u odnosu na ostale verovatno i bolje bt slusalice za ove pare.

  3. #3
    iSrbijaLegend lowzyyy's Avatar
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Smederevo
    Age
    27
    Posts
    3,823
    Thanks
    2,991
    Thanked 1,667 Times in 1,058 Posts

    Default Re: AirPods

    Moje misljenje je da je cuvanje tih sluski malo cimanje, a da je cena prevelika. Trebalo je da imaju kabl koji ih spaja, pa bi tada bile prakticne. Zvuk na njima je prosecan, po mnogim recenzijama. Da su oko 100e ja bih mozda i razmislio, ali za 170 koliko se ovde krecu ni pod razno
    iPhone 6s plus jailbroken 14.6 checkra1n, iPad Pro 10.5 jailbroken 12.1.1 unc0ver

  4. #4
    iPhoneBigFan halfman's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Novi Sad
    Age
    34
    Posts
    198
    Thanks
    16
    Thanked 76 Times in 48 Posts

    Default Re: AirPods

    Slusalice su vrhunske,svaki dan ih koristim,jako su prakticne,zvuk i mikrofon na njima su odlicni ,baterija takodje ...

  5. #5
    iPhoneBigFan lujomanga's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Age
    42
    Posts
    190
    Thanks
    14
    Thanked 19 Times in 19 Posts

    Default Re: AirPods

    Ima li jos nekih dodatnih funkcija koje koristis ili samo slusanje i razgovor?

  6. #6
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd
    Posts
    793
    Thanks
    241
    Thanked 497 Times in 289 Posts

    Default Re: AirPods

    Ima dodatni kabl koji spaja slusalice, ali mora posebno da se kupi.
    Iphone SE 32 - Ipad Pro 9.7 32 - Mac mini i-7, 16 GB, SSD 500GB - Airport Extreme - ATV4

  7. #7
    iNovajlija
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    19
    Thanks
    8
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Default Re: AirPods

    Koristim ih 3-4 meseca i prilično sam zadovoljan. Zvuk je odličan. Posle prvog povezivanja sa IP, spajaju se čim ih stavim u uši, a muzika prestaje kada ih izvadim. Ima par komandi kuckanjem po levoj ili desnoj slušalici, i to je to. Rešio sam se kablova koji su mi uvek smetali. Traka koja ih spaja je oko 1000 dinara i ima na KP, mada je ja nisam kupio.

  8. #8
    Administrator .stefan's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Kragujevac/Beograd
    Age
    36
    Posts
    11,740
    Thanks
    2,010
    Thanked 3,272 Times in 2,237 Posts

    Default Re: AirPods

    Ako stoje u usima kao klasicne Apple slusalice, to je potpuno neupotrebljivo jer daleko od toga da moze da zatvori uvo na pravi nacin da spreci buku...
    Bas cu negde da ih probam, ali ovako, na prvi pogled, klasicno bacanje para...mnogo boljih resenja za taj novac ima

  9. #9
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    25
    Thanks
    20
    Thanked 43 Times in 14 Posts

    Default Re: AirPods

    Nema puno izbora za onoga ko ne može da podnese bubice u ušima. Tada izbor pada na airpods ili neke on/over ear slušalice (koje nisu najsrećniji izbor leti.

  10. #10
    "The iSrbija Hall Of Fame" Member apple ios's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    2,966
    Thanks
    376
    Thanked 1,773 Times in 1,278 Posts

    Default Re: AirPods

    Ja ih koristim evo 3 mjeseca i mogu reci da mi prijaju. Stvarno je super koliko ih je jednostavno upariti, i koliko brzo sve to ide. Otvoris poklopac i dok ih ja stavim u usi, one su vec uparene sa mojim telefonom ili lap top-om..
    Baterija me je jako pozitivno iznenadila, jer ih punim jednom nedjeljno.

    Nadam se da ce samo sa nekim sljedecim softverom dodati precicu za volume up/down i onda ce biti jos bolje. I da, prilikom trcanja, stoje u usima i ne pomijeraju se, tu sam prije kupovine bio malo skeptican, ali nema problema zaista.

  11. #11
    iPhoneBigFan jetblack's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    409
    Thanks
    86
    Thanked 274 Times in 140 Posts

    Default Re: AirPods

    Airpods su jedan od najboljih i najomiljenijih proizvoda koje je Apple izbacio na trziste u poslednjih 10 godina. Istrazivanja kazu da je customer satisfaction rate oko 98%. Nije slucajno.

    Zacudjujuce, bar za Apple, cena je vise nego konkurentna, brendirane true wireless slusalice idu od 150$ pa navise.

    Moje iskustvo, Airpods su slusalice koje najvise koristim, a pored njih dva para znacajno skupljih slusalica skupljaju prasinu. W1 cip je povezivanje na uredjaje podigao na visi nivo, nakon povezivanja na jedan uredjaj, svi uredjaji povezani na vas icloud vide Airpods. Meni licno odgovara to sto Airpods nisu NC (noise-cancelling) ili in-ear slusalice. Ima dovoljno izolacije za gledanje filmova i serija u novijim vozilima gradskog prevoza. Ima dovoljno izolacije da se slusa podcast i vozi bajs, a da se cuje okolina. Ima dovoljno izolacije za muziku/podcast na poslu, a da cujes kolege ako je potrebno.

    Naravno da ima nedostataka. Voleo bih da automatski prelaze sa uredjaja na uredjaj. Nema kontrole jacine zvuka na samim slusalicama. Dizajn/boja se ne svidja nekim ljudima.

    Apple sat celu pricu podize na jos visi nivo (najbolji daljinac za Airpods je Apple Watch). Voleo bih da nasi operatori podrzavaju Apple Watch LTE. Airpods, watch, apple pay na satu, po potrebi da se javim ili posaljem poruku. To bi bilo lepo.
    MBP 13" M1 | iPhone 15 Pro | AW Ultra 2 | AirPods Pro 2 | AirPods Max

  12. The Following User Says Thank You to jetblack For This Useful Post:

    zarko.vuksanovic (30-03-2018)

  13. #12
    iModerator dzenopoljac's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Apple Universe
    Posts
    7,848
    Thanks
    742
    Thanked 3,027 Times in 1,589 Posts

    Default Re: AirPods

    Baš ste me zaintrigirali ovim svojim komentarima. Moraću da ih probam

  14. #13
    iSrbijaLegend wifininja's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    3,602
    Thanks
    533
    Thanked 2,361 Times in 1,267 Posts

    Default Re: AirPods





    E ovako se nose sluške

  15. #14
    iSrbijaHero
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Belgrade
    Posts
    860
    Thanks
    1,721
    Thanked 252 Times in 167 Posts

    Default Re: AirPods

    Quote Originally Posted by jetblack View Post
    Airpods su jedan od najboljih i najomiljenijih proizvoda koje je Apple izbacio na trziste u poslednjih 10 godina. Istrazivanja kazu da je customer satisfaction rate oko 98%. Nije slucajno.

    Zacudjujuce, bar za Apple, cena je vise nego konkurentna, brendirane true wireless slusalice idu od 150$ pa navise.

    Moje iskustvo, Airpods su slusalice koje najvise koristim, a pored njih dva para znacajno skupljih slusalica skupljaju prasinu. W1 cip je povezivanje na uredjaje podigao na visi nivo, nakon povezivanja na jedan uredjaj, svi uredjaji povezani na vas icloud vide Airpods. Meni licno odgovara to sto Airpods nisu NC (noise-cancelling) ili in-ear slusalice. Ima dovoljno izolacije za gledanje filmova i serija u novijim vozilima gradskog prevoza. Ima dovoljno izolacije da se slusa podcast i vozi bajs, a da se cuje okolina. Ima dovoljno izolacije za muziku/podcast na poslu, a da cujes kolege ako je potrebno.

    Naravno da ima nedostataka. Voleo bih da automatski prelaze sa uredjaja na uredjaj. Nema kontrole jacine zvuka na samim slusalicama. Dizajn/boja se ne svidja nekim ljudima.

    Apple sat celu pricu podize na jos visi nivo (najbolji daljinac za Airpods je Apple Watch). Voleo bih da nasi operatori podrzavaju Apple Watch LTE. Airpods, watch, apple pay na satu, po potrebi da se javim ili posaljem poruku. To bi bilo lepo.
    Ne podrzavaju ni Holandjani LTE za Apple Watch. Mene bas zacudilo prosli put kad sam pogledao. A u Nemackoj samo Telekom.

  16. #15
    iNovajlija
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    25
    Thanks
    20
    Thanked 43 Times in 14 Posts

    Default Re: AirPods

    @wifininja

    Au koliki ušni kanal ima čovek.

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •