Ako neko ima iskustva i moze da podeli sa nama koja varijanta se najbolje i najstabilnije pokazala u radu u vezi R-Sim, Q-Sim, X-Sim

Koja od ovih kartica se najbolje pokazala u kombinaciji sa nasim SIM kartica (MTS, VIP, Telenor)

Ja sam do sada koristio samo Rsim kartice i one koje sam podesio da rade samo za poziv i sms preko 2G mreze rade bez problema , to su bile rsim 11+ i jedan rsim 12+ na iphone 5s...sve ok radi ali preko 2G

problem je sledeci:

sad sto sam podesio jednu preko rsim 12+ i VIP na iphone 6 - cesto mi se desava da ispadne iz mreze, pokazuje operatera VIP SRB ali kad se pozovem nedostupan...pa se ponovo vrati...to se cesce desava kad je aktivna opcia LTE (4G), kada ga stavim na 3G...bolje se ponasa ali se desi da ispadne iz mreze i pokaze No Services i povovo se vrati...sam od sebe...a nekad moram ponovo da unosim kodove!

Aktivirano mi je na ovaj nacin:

podesio tako sto sam ukucao onaj novi ICCID kod za rsim, posle sam ukucao IMSI kod za mrezu na koju je kodiran i izabrao 3G/4G Supreme Sharo Mode restart telefona i dodje signal ...sve radi pozivi, sms, net...ali ispadne nekad

sad me zanima koja versija ovih kartica (rsim, qsim,xsim) je najstabilnija i sa kojom karticom nasih operatera?

ako neko ima iskustva da mi pomogne