iPhone Srbija Servis, Beograd Kosovska 28
Results 1 to 2 of 2

Thread: HP EliteBook 8470p, i5 3320m, hd4000 - kako napraviti butabilni USB?

  1. #1
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    131
    Thanks
    8
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default HP EliteBook 8470p, i5 3320m, hd4000 - kako napraviti butabilni USB?

    Zdravo svima,

    bezuspesno pokusavam vec par dana da uradim bootabilni usb. Nemam trenutno pristup mac racunaru, pokusao sam sa uputstvom sa tonymac sajta a preko unibeasta ali dobijam gresku jer koristim virtuelni mac os.
    Nakon toga sam pokusao sa win32diskimager i pripremljenim raw fajlom sa mac os ali nakon pocetnog ekrana sa clover bootloaderom kad pritisnem Install mac os x dobijem crni ekran i tu staje dalja instalacija. Po tom upustvu trebam da u folder clover ubacim config fajl ali usb memoriju ne mogu da vidim na windowsu (ni na 7 ni na 10ki), na virtuelnoj mac os masini vidim flesh ali ne i EFI deo gde se nalazi clover folder.

    Molio bih za pomoc ukoliko moze, ako sam nesto ispustio od informacija tu sam da odgovorim.


    Hvala unaped.
    Aleksandar.
    Last edited by bbrks; 04-03-2018 at 15:43.

  2. #2
    iPhoneBigFan
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    131
    Thanks
    8
    Thanked 5 Times in 5 Posts

    Default Re: HP EliteBook 8470p, i5 3320m, hd4000 - kako napraviti butabilni USB?

    Snasao sam se..... morao sam preko terminala na virtual mac os-u da napravim efi deo vidljivim, uradio instalaciju sistema... Trenutni problem je sto ne mogu da uradim boot os-a bez usb fleske, multibeast nece da uradi bootloader.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •